Alte știri din fotbal
Fiica lui Andrei Nicolescu s-a calificat în finala „Vocea României” » Kopic și dinamoviștii au purtat-o spre victorie: „Și eu am votat-o!”
0
Rezultate finale în Liga 2, etapa #17 » Stoican a dat lovitura! + Steaua a cedat în Ghencea, după „1 pauză, 2 final”! Clasament actualizat
10
Cutremurător! Fostul căpitan din Superliga a ajuns să cerșească în stradă: „Era boschetar, mi-a cerut un leu. L-a lăsat și femeia”
1
Ce spune Zeljko Kopic despre duelul cu Metaloglobus, transferuri și situația lui Boateng: „E normal să fie echipe interesate de el”
0
Știri din fotbal internațional
Marius Marin ar putea să schimbe antrenorul la Pisa » „De nerecunoscut! Trebuie să întorc foaia”
0
Haos la vizita lui Messi în India! » Revoltă generală în stadion, au distrus totul în cale
0
Prima țintă din 2026 a lui Cristi Chivu pentru defensiva lui Inter » Real Madrid poate profita la un transfer
0
Arsenal - Wolves, în etapa #16 din Premier League » Echipele probabile + cote
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
6
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Asasinatul cu bombă de la Arad. Ce a declarat în instanță nepoata lui Ioan ...
Libertatea
Moarte suspectă în cazul Rodicăi Stănoiu, după loviturile la cap. Este ...
Adevărul
De ce apar durerile de genunchi și cum pot fi prevenite. Un medic ortoped ...
GSP SPECIAL
Greșeala făcută de Nicușor Dan după ce a văzut documentarul Recorder, ...
Libertatea
Rednic nu va mai fi la Dinamo. Oricum e foarte slab, e bun sa antreneze pe maidan. Dinamo nu are nici macar 1 jucator de Liga 1 care e printre cele mai slabe campionate din lume. Astia nici pe maidan nu sint buni. La anul Dinamo se bate la retrogradare. Cel mai probabil vor pleca toti fotbalistii. Dinamo o sa intre din nou in insolventa sau faliment. A fost frumos cit a fost frumos dar e mai cinstit sa se desfiinteze
Mare chitra este Negoita asta...cred ca principala problema pentru care nu semneaza Rednic este ca nu vrea Neachitrita asta sa investeasca in transferuri, i-ar vrea doar jucatori liberi de contract si viseaza la titlu...
Mi-a crescut un cucui,?? Tu, mă! :)) Faci parte direct din nota de plată, tinere! : :((
dinamo este o puscarie. echipa falimentara, 4 actionari in puscarie, fosti jucatori puscariasi, o puscarie de echipa. S-a gasit cine sa vorbeasca, cel mai penal club
dinamo este o puscarie. echipa falimentara, 4 actionari in puscarie, fosti jucatori puscariasi, o puscarie de echipa. S-a gasit cine sa vorbeasca, cel mai penal club
E bine cand razi singur de ce spui. La asa minte, asa ras...
Pleaca Rednic vine Tzalnar :) Deja-vu
Cine vorbeste de puscarie? Tocmai voi care sunteti supranumiti fc Puscaria?:D
Nimicul , jackule. Un articol pliat pe mintea ta. :))
Care-i nimicul? Rednic sau Negoita?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.