Alte știri din fotbal
Ioan Varga l-a contrat imediat pe Daniel Pancu: „Zici că a câștigat Champions League”
0
Raul Rusescu a ales Dream Team-ul Superligii: „E surpriza sezonului!”
0
Ultima notă primită de Ciprian Deac ca jucător » Cine e repetentul pentru antifotbal în CFR Cluj - FC Argeș
0
Daniel Pancu și-a anunțat plecarea de la CFR Cluj: „Mi se îndeplinesc toate condițiile în altă parte!”
2
Știri din fotbal internațional
Delegația echipei calificate la Mondial, băgată în carantină din cauza epidemiei de Ebola
0
Cesc Fabregas, reacție tăioasă față de obiectivul lui Chivu: „E o lipsă de respect. Sigur nu va juca la Inter!”
0
Șarmanta prezentatoare TV a fost cucerită de stilul lui Cristi Chivu: „Mi-a plăcut ce a încercat el să transmită”
0
Barcelona îi prelungește contractul fundașului: nu a mai prins minute din 2025
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
1
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
SURSE Leafa lui Nicușor Dan crește cu peste 1.000 de euro. Cât vor încasa ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Măsuri de siguranță fără precedent la concertul lui Max Korzh: 90% dintre ...
Libertatea
nu vom retrograda, stai linistit, decat daca se da vreo cupa pentru asta, gen zmeura de aur pentru cel mai prost sezon si cel mai prost antrenor...dar Iliesta nu e prost, , e platit sa retrogradeze, ca nu e asa simplu sa faci o echipa la Iasi cu jucatori de la Vaslui
esti si in masura tu sa vorbesti de performantele altora!? :-)))) Sunt distractivi dinamovistii si vezi ca anul asta e posibil poate sa retrogradam, dar, Dinamo tot nu ne bat. :-))))))))
e criza fratilor,de unde bani pentru alt antrenor.la vaslui are jucatori mai buni ca la chiajna speram sa nu retrogradam.
daca am ajuns sa luam jucatori ce au fost la poli iasi si antrenor de la chiajna. Nu mai are bani porumboiu. Sa dus timpul cu jmecheriile. Il inchide si pe Sandu si Dragomir(Doamne ajuta!) si gata cu plati fictive, intra banii pe o usa ies pe alta si tot asa. Auzi dai bani la liga si liga ii transera in conturile lui sandu, sandu ii pune pe Stan sa castige campionatul cu Otelul, merg in liga campionilor vin bani mai multi si ii impart. si uite asa a facut bani. Dupa asta cu cluj la fel cu steaua la fel si porumboiu saracu sa prins tarziu. Am zis eu si iei ca are sfatuitori prosti. Lasa pastreaza banii nea adi tine echipa pe linia de plutire sa-i ascunda pe sandu si dragomir un pic(p
vai de porumboiu ...... el vrea performanta dar aduce un ciuruc ca antrenor ... si te mai miri de ce se plange porumboi ca echipa lui NU joaca nimika. uite de ce ??
mai bine ii puneti repede meditatii la limba romana, e o bomba cu ceas in fata presei..
la anul Steaua are 3 adversari - Petrolul - Pandurii si Astra Giurgiu, restul nici nu merita mentionati, niste mizerii de echipe cu o mana de suporteri descreierati si autisti
Face performante la Vaslui ca la Chiajna si Branesti :))
impuscate copile,tu venit de la sapa din coltu satului
iliesta e noul cartu :)))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.