Alte știri din fotbal
Nana Boateng, prezentat la Petrolul Ploiești! Urmează atacantul
0
Încurcată de Petrolul, Dinamo umblă la „pușculiță”: „Suntem în discuții pentru apărare, mijloc și atac”
0
Zeljko Kopic l-a scos din lot: 99% pleacă de la Dinamo!
1
Șeful VAR a fost „reactivat” pe post de secund! » A avut mai multe meciuri în țările arabe decât în Superligă
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, golul #961: cum a înscris astăzi, în campionat
0
Câți bani a obținut FCSB din participarea în grupa unică Europa League
2
Mărturia chirurgului care l-a operat pe unul dintre fanii lui PAOK rănit în accidentul din Timiș: „E un miracol că a supraviețuit, dar...”
0
Chivu face „hattrick-ul” la Inter » „Conduce cu claritate, entuziasm, determinare și arată perspicacitate tactică”
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Mobilizare pentru Autostrada Bucureștiului: circulăm la vară pe A0 între A2 ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Ministrul de Externe maghiar, intervenție la două cluburi din Ungaria, ...
Libertatea
De vin cei 2 ar trebui jucat în 3-4-3. Penedo, Nedelcearu, Katsikas, Popescu - Monroy, Mahalangu, Nistor, Palic-Torje, Hanca, Nemec
Baiete, nu te mai baga in seama cu mine, nu prea te duce capul. Apari mereu *** si arunci tot felul de prostii fara sa ai vreun argument.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
rezuma te la atat
Ce injosire, ma? Cum adica?
Traziu nenica,tarziu play out scrie pe voi
De ce trebuie sa ne injosim atat ?
in 4-3-3 Penedo-Romera, Nedelcearu, Katsikas (Popescu), Olteanu -Palici, Monroy, Mahlangu-Torje, Nemec, Salomao (Pesici) Eventual Palici in spatele varfului
Ma intreb pana cand ii amagiti pe fanii dinamo..cu articole semneaza ,nu semneaza azi ,maine pomaine etc :)))))))
Abia acum ati aflat? Mahlangu si Palici in centru, Salomao-Pesic in stinga, Torje-Hanca in dreapta, Nistor si Nemec in fata...de la mijloc in sus ar arata bine, dar apararea o sa sufere in continuare.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.