Comentarii (135)
jack_the_stripper
jack_the_stripper  •  04 Martie 2018, 15:13

Cine-s gata sa ia de bune afirmatiile Falcosului despre MM? Aceiasi care-l porcaiau cand arata ce mizerie e in Groapa. Deloc de mirare...

conasu_boeru
conasu_boeru  •  04 Martie 2018, 15:05

Se cunoaște faptul că acest personaj este poate cel mai lipsit de caracter din istoria fotbalului romanesc ! Arogant, mincinos, pupincurist, penal...cu un caracter de rigolă ! Nu recunoaste că se autopropunea la Dinamo, dar că a declarat că...”mai bine locuiesc într-o cutie de carton decât să mă întorc la steaua și la becali...” , e adevărat ?! ASTA e credibilitatea lui și a celor din jurul lui, de aceeași factură !

ando89
ando89  •  04 Martie 2018, 14:49

Stenogramă detector poligraf:- Domnule subiect, ne bucurăm că ne-ați ales la întâmplare, randoomistic aș putea spune, sunteți primul nostru client. Eliberăm și atestate pentru taximetrie dacă vă interesează, avem și baterii de teste pentru james bonzi. - Merci, deocamdată am venit la tomograf să spun adevărul, eu nu mint niciodată! -Să începem atunci, răspundeți prin da sau nu la întrebare, fără ezitări. -N-aș dori să fiu legat cu nimic, am alergie la așa ceva de când cu sentința nedreaptă.-Bine, deci este adevărat sau fals ce-a declarat?- Da! -Felicitări!

maistor_kokir
maistor_kokir  •  04 Martie 2018, 14:41

Imi place cum scrie ,dinamZERO :))

q2016
q2016  •  04 Martie 2018, 14:30

Andone o avea multe pacate, dar mincinos NU este. Sunt absolut sigur ca haimanaua a vrut la Dinamo...

ando89
ando89  •  04 Martie 2018, 14:23

S-a trezit michele si a postat dezmintirea, vrea sa mearga la fonograf:))

ando89
ando89  •  04 Martie 2018, 13:20

Era crunt pentru michele dacă venea atunci și rămânea, păi actualu' îi asigura doar o cutie de carton de pantofi no name și nici aia mare, că poartă maxim 38:))

kwd2018
kwd2018  •  04 Martie 2018, 13:06
Postat de larisa_i pe 04 Martie 2018, 13:04

Las.o si tu pe asta, ca si voi scrieti pe fb 4ever.

fai, eu chiar cred ca sadica a scris asa pt ca nu stie. nu pt ca a vrut sa fie cool. la pariu!

steaua1986forever
steaua1986forever  •  04 Martie 2018, 12:59

Dar de ce vrea sa "deie" acum declaratia asta Andone? Vrea cumva sa "ieie" postul lui Dica pentru ca simte ca e pe picior de "plecareie" ? In rest, MM merita sa mearga la dinamo, e un "profesionist adevarat", acolo e locul lui. Nu o sa mai caute in vacantele exotice din Brazilia niste rude de fotbalisti precum Rivaldinho dar o sa vina cu fotbalisti "de valoare" de tip "Andreyiii si Eltonii". Daca vin si gratis, e perfect.

sadikul
sadikul  •  04 Martie 2018, 12:38
Postat de goggu.mecanicul pe 04 Martie 2018, 12:37

E trist saracu, singur asa, are personalitate multipla daca are 100 de conturi. Fara o fata , fara prieteni, e trist, il compatimesc pe bietu iosif asta. Macar sa vada un vecin de el, o mai trai ??

Fii atent ce am scris si eu de valahu ...hahahah ...am scris amandoi la fel in acelasi timp

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 14
Comentează