Comentarii (135)
luciann
luciann  •  04 Martie 2018, 15:05
Postat de maistor_kokir pe 04 Martie 2018, 14:41

Imi place cum scrie ,dinamZERO :))

FCDB1948 = locul 8, pamant de flori!:)))

samertx
samertx  •  04 Martie 2018, 15:05

MM, la primul pas făcut după ce s-a ridicat din cutia de carton: Ave Gigi, morituri te salutant!

luciann
luciann  •  04 Martie 2018, 15:03
Postat de andy56 pe 04 Martie 2018, 14:58

vorbim de acelasi personaj care a jurat ca se muta-n-tro cutie de carton daca cineva din Romania va face mai multe puncte decat Urziceni in UCL ?!? :)))))) Si apropos, astia de la Dinamo, dati-i peste bot nesimtitului pentru felul in care scrie Dinamo!

Zero absolut?:)))

andy56
andy56  •  04 Martie 2018, 15:03
Postat de alaska. pe 04 Martie 2018, 14:37

Ce sa caute MM in ghiveciul penibil? Are un iq mai mare decat toti rinamovistii la un loc, din '48 incoace! MM Stoica inseamna un om cu intelect adevarat si cultura, nu derbedeii astia coregrafi ratati din Stefan cel Mare..!!

mitza si cultura, baba si mitraliera.....de "ai-chiu" nici nu are sens sa vorbim, toata suflarea ghencista la un loc nu ajunge la tocul de la pantof a lui Dinu...... Dar deh, dupa ce-a fost sodomizat in bulau de unii si altii, mitza spune lucruri traznite....degeaba a dormit el cu dosu' la perete daca gura ii era deschisa....... Asa, tamplarasul cel viteaz iar se crede pe cai mari dar vine ea vremea scadentei........

andy56
andy56  •  04 Martie 2018, 14:59
Postat de andy56 pe 04 Martie 2018, 14:58

vorbim de acelasi personaj care a jurat ca se muta-n-tro cutie de carton daca cineva din Romania va face mai multe puncte decat Urziceni in UCL ?!? :)))))) Si apropos, astia de la Dinamo, dati-i peste bot nesimtitului pentru felul in care scrie Dinamo!

muta-ntr-o :)))

andy56
andy56  •  04 Martie 2018, 14:58

vorbim de acelasi personaj care a jurat ca se muta-n-tro cutie de carton daca cineva din Romania va face mai multe puncte decat Urziceni in UCL ?!? :)))))) Si apropos, astia de la Dinamo, dati-i peste bot nesimtitului pentru felul in care scrie Dinamo!

dynamo.dresden
dynamo.dresden  •  04 Martie 2018, 14:55
Postat de alaska. pe 04 Martie 2018, 14:37

Ce sa caute MM in ghiveciul penibil? Are un iq mai mare decat toti rinamovistii la un loc, din '48 incoace! MM Stoica inseamna un om cu intelect adevarat si cultura, nu derbedeii astia coregrafi ratati din Stefan cel Mare..!!

esti mai *** decat un bebelus care sta cu pemparsu la fund sa nu se irite

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

mannecken
mannecken  •  04 Martie 2018, 14:54

A trecut pe la poligraf înainte sa mearga la facultate? Nici colegii sai de clasa nu au facut asta. Daca era poligraful credibil, am fi avut facultati la fiecare colt de strada, cu materii importante. Politica, fotbal...s-ar intra fara examen. A terminat printre primii din pacate. Colegi de-ai lui s-au întors la specializare. Poate vrea si el mastersul. Sper sa-l obtina.

dynamo.dresden
dynamo.dresden  •  04 Martie 2018, 14:50
Postat de alaska. pe 04 Martie 2018, 14:37

Ce sa caute MM in ghiveciul penibil? Are un iq mai mare decat toti rinamovistii la un loc, din '48 incoace! MM Stoica inseamna un om cu intelect adevarat si cultura, nu derbedeii astia coregrafi ratati din Stefan cel Mare..!!

tu papagalule schimbati poza de profil ca steluta fara nume e in liga 4

samertx
samertx  •  04 Martie 2018, 14:43
Postat de alaska. pe 04 Martie 2018, 14:37

Ce sa caute MM in ghiveciul penibil? Are un iq mai mare decat toti rinamovistii la un loc, din '48 incoace! MM Stoica inseamna un om cu intelect adevarat si cultura, nu derbedeii astia coregrafi ratati din Stefan cel Mare..!!

Fă un efort de imaginație, înlocuiește albastru cu alb în poza de la avatar și uită-te atent la ea. Nu scrie „Doar Dinamo București” stilizat subliminal? ))

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • •••
  • 14
Comentează