Comentarii (135)
ando89
ando89  •  04 Martie 2018, 13:50
Postat de samertx pe 04 Martie 2018, 13:35

Dacă te uiți atent la urmele lăsate de „actualu”, mai ales în presă, o să vezi că poartă aceeași mărime ca Big ***.)) Lasă urme adânci, pot să le urmeze generații de acum încolo. ))

Big-ul chiar lasă urme adânci, mi-l imaginez conducând fără probleme un tren din ăla rutier prin Australia. Celălalt cam ca și Hansel & Gretel pe o ninsoare puternică:))

1621544878110915
Ionel Alecu  •  04 Martie 2018, 13:45

Mare *** mimi-ul ...atunci a primit prima de instalare CUTIA DE CARTON , pentru ca dinamuvistii aveau sponsor firma Romcarton .Si de atunci sta singur si posteaza gogomanii copilaresti . Uitasem , cu o intrerupere de ~ 50 de luni atunci cand a schimbat cutia in colivie si a devenit coleg cu composel.Sa speram ca revine in colivie sa distreze in continuare baietii ...

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

100466354012178
Joachim Makay  •  04 Martie 2018, 13:42

E Sunday azi . A iesit mediul rural la comentat .

100466354012178
Joachim Makay  •  04 Martie 2018, 13:40
Postat de kwd2018 pe 04 Martie 2018, 13:24

gymd, abtine-te esti una din agramatele site-ului. nu e cazul sa arati spre altcineva cu degetul la acest capitol. tu esti forma de viata batraciana si atat. mai departe e poveste.

Hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha.......sunt smecheri toti pana ii scuturi putin . Niste golani care tin mobilul pe masa cand se duc la McDonald's.

samertx
samertx  •  04 Martie 2018, 13:40
Postat de samertx pe 04 Martie 2018, 13:35

Dacă te uiți atent la urmele lăsate de „actualu”, mai ales în presă, o să vezi că poartă aceeași mărime ca Big ***.)) Lasă urme adânci, pot să le urmeze generații de acum încolo. ))

:)) „Big ***” trăiește pe picior mare, o să- i zic Sasquatch, să-l înaintăm în grad.))

mosvasile
mosvasile  •  04 Martie 2018, 13:38

@larisa_i Danciulescu de la Dinamo a plecat mai intai in Turcia-la Izmir-si de acolo l-a dus impresarul la Steaua!Oricum atunci cand a plecat,nici nu era titular!

samertx
samertx  •  04 Martie 2018, 13:35
Postat de ando89 pe 04 Martie 2018, 13:20

Era crunt pentru michele dacă venea atunci și rămânea, păi actualu' îi asigura doar o cutie de carton de pantofi no name și nici aia mare, că poartă maxim 38:))

Dacă te uiți atent la urmele lăsate de „actualu”, mai ales în presă, o să vezi că poartă aceeași mărime ca Big ***.)) Lasă urme adânci, pot să le urmeze generații de acum încolo. ))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

larisa_i
larisa_i  •  04 Martie 2018, 13:34
Postat de ando89 pe 04 Martie 2018, 13:32

Pot să vin și eu de martor cu TruCam-ul?:)

:)

larisa_i
larisa_i  •  04 Martie 2018, 13:33
Postat de mosvasile pe 04 Martie 2018, 13:24

Ioan Andone!Ardelean falnic!Dar cu *** in doua luntri!Cum era si Miriuta,ungur falnic!Dar slugarnic fata de "nea Gigi"!Cat despre complexatul ala de MM Sconcsul-care face semne obscene si se scalambaie la galeria lui Dinamo-eu cred ca daca veneamizeria aia de om la Dinamo,in mod sigur ca tineam cu alta echipa!

Banuiesc ca ai scris un comentariu asemanator cand a trecut danciulescu la Steaua.

ando89
ando89  •  04 Martie 2018, 13:32
Postat de larisa_i pe 04 Martie 2018, 13:24

Cum ti.ai dat seama ca nu am reusit sa.mi scriu numele, ma zevzecule? Am o masina careia nici nu i se inroseste acul la 250 la ora. Te invit la o liniuta cu seatul tau tunat si caruia i.ai pus precis un spoiler de bugatti.

Pot să vin și eu de martor cu TruCam-ul?:)

  • 1
  • •••
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • •••
  • 14
Comentează