Alte știri din fotbal
Florin Maxim bifează o performanța care nu s-a mai repetat de peste jumătate de secol în fotbalul românesc!
0
Florin Gașpăr, fundașul Universității Craiova, împrumutat la alt club din România
0
Ionel Ganea a revenit în antrenorat
2
Armstrong și Stoinov au luat pulsul noului Dinamo: „Acesta este obiectivul nostru în acest sezon”
0
Știri din fotbal internațional
Scenă bizară la castel » A apărut în șlapi în fața regelui!
0
Secretul din spatele numelui complet al lui Lamine Yamal: povestea neștiută a starului spaniol
0
Remarcatul lui Thierry Henry după Franța - Spania: „I-a avut în buzunar” » Statistică incredibilă a fotbalistului
0
Capcana în care poate cădea Anglia, conform lui Alan Shearer: „Ați văzut lucrurile bizare din jurul Argentinei?”
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Una dintre cele mai incredibile povești de supraviețuire din istorie. Cum ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Marcel Popescu si 99 % dintre fanii Stiintei din tara si strainatate stiu ca Universitatea Craiova joaca in liga 1. Si justitia a decis acelasi lucru. Restul e gargara. Cind mai multi fani olteni vin la meciul cu Sepsi decit spectatori fecesebisti la meciul FCSB - CFR, ar cam trebui sa taci un pic.
Iar judeci ***!UEFA a facut exact ce le-a trimis FRF!adica o fituica in care arata caFCSB(societate becali sa carenu are nicio legatura cu clubul armatei CCA) detine palmaresul.adica nu respecta DECIZIA INSTANTELOR DIN ROMANIA!ma intreb de ce institutiile abilitate sa ancheteze inca nu s-a sesizat .acolo s-au dat bani multi
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu ai simțul proporțiilor... Fîcîsîbî a luat (din dragoste la prima vedere și cu respect pentru performanțele lor anterioare) 8 jucători direct de la Astra și vreo 5-6 (nici nu se mai știe exact) de la Viitorul, adică de la echipele care v-au suflat ultimele două campionate... în timp ce Craiova nu doar și-a acoperit un post deficitar dar i-a și întins o mână de ajutor lui Gardoș, el nefiind într-o situație foarte fericită... În plus, oltenii nu au niciun interes să destabilizeze pe Southampton!
noi venim 30.000 meci de meci..voi 10.000 tot campionatul :))
Esti asa isteț...ca mi-e mila de tine.Sincer.
eu imi doresc sa intre Dinamo in play off sa le taie creanga *** fcsbisti.Botosani sau Viitorul slabe sanse sa lupte cu becali.***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
excelent! m-a impresionata tunci cand s-a apropiat de romanii din anglia si cand prezenta diferite cazuri pe pagina lui. Un jucator de bun-simt! Bine ai venit la Craiova!
wow? gardos? chiar si accidentat mi se pare cel mai bun fundas din tara la ora asta! bravo csu! transfer super bun! de portughez nu zic nimic pana nu il vad...
Sunteti intretinuti de ciuma rosie, dar in fine.. stadion gratis, facut tot de ciuma rosie.. buget anual cadou, tot de la ciuma rosie.. loc in liga a doua facut cadou de mircea sandu..
Propagandistul obraznic Marcel Popiescu e singurul om din Craiova care crede cu mintea lui bolnava ca o clona pesedista cum e CSU ar fi adevarata Universitatea. Nici ca exista prostie mai mare! O echipa infiintata de Olguta acum cativa ani si bagata in fotbal pe usa din dos de Mircea Sandu, ca sa faca pe plac ciumeIor rosii
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.