Alte știri din fotbal
Ioanițoaia la zi » Directorul GSP, fascinat de golul etapei în Superliga: „De antologie!”
0
Joao Lameira a fost vândut de Oțelul » Ce sumă vor încasa gălățenii
0
Moruțan la raport: MVP la debut sau umflat gratuit? » Iată cifrele!
1
FCSB a primit oferta pentru Dennis Politic și a dat răspunsul: „S-au rugat de mine”
0
Știri din fotbal internațional
Autocarul cu suporterii lui PAOK, spulberat pe șoseaua din România! Șapte morți și trei răniți » Posibilele cauze descifrate de specialistul Titi Aur
1
„Nu din cauza penalty-ului a plecat Stanciu de la Genoa” » Adevăratul motiv dezvăluit din interior
0
Jucătorul schimbat de Chivu la ultimul meci înaintea pauzei este dorit în Premier League
0
Cu ochii pe adversari » Darius Olaru a văzut-o pe Fenerbahce și a dat verdictul
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
A fost Ștefan Kovacs agent secret al Securității și în perioada când îl ...
GSP SPECIAL
Sute de români sunt deportați din Germania: „Le-am tăiat ajutoarele ...
Libertatea
DRAGI ZIARISTI!!!!!!!!! scrieti fratilor cu "â " nu cu "î "!!! ce naiba aveti!
un apel catre toti conducatorii de cluburi care maI SUNT CURATI (daca mai e vreo unu) acum e momentul curateniei. Domnilor ziaristi faceti valva cat mai mare sa se auda pana la uesfa fifa etc ,E clar ca sunt implicati toti de la federatie , acum e momentul schimbarii TOTALE.
Savaniule aduti aminte de campionatul 1998-1999,meciul din ultima etapa Craiova - Rapid 2-2,cand ne-ai anulat un gol perfect valabil.la puscarie cu voi.
Eu nu inteleg de ce dupa atatia ani in care am spus ca se fac magarii , la lpf si frf sunt aceasi oameni Dragomir si Sandu .
Corpodean este "jackpotul", asta stie istorie si daca incepe sa o povesteasca.... Si asa trebuie remarcat ca lipseste din aceasta ancheta aripa Borcea .... De multe ori am auzit de arbitrii lui Dinamo (gen Serea sau altul caruia i-a platit Borcea ratele la masine) dar acum nu a aparut inca nici unul...
Nu e nimic SOCANT !!! Toata lumea stie ca corpodean e cel mai mare hot din arbitrajul romanesc. La parnaie cu el !!!!
Poate nu exista probe ca in conturile din austraia sau cipru ale lui sandu se scurg milioane din conturile externe ale lui borcea si ai altora.dar puteti depune marturie despre directivele trasate de seful sandu in sfaturile catre voi arbitrii.spuneti ce va spunea dulaul sanduel si catelusii lui prunea si lupescu..ce e la pitesti e micul vostru ciubuc.
brichete, brichete....:)
Vand fluier sau schimb fluier cu bratari (dacice?) !!! PS: Mie dor de Miti(ti)ca ! Ce mai stiti de el ? Mai baga mana in foc pentru vreunul ? Ar trebui sa se grabeasca ca altfel nu mai are pentru cine sa-si bage mana in foc.
corpodene stai langa savaniu vreo 10 ani.ce zici de brasov-rapid cand si-a retras copos echipa de pe teren???
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.