Alte știri din fotbal
„Retrogradat” la echipa secundă a lui Dinamo
0
Numește postul exact al lui Joao Paulo: „Ăsta e rolul lui”
1
Farul - Dinamo » Se anunță un duel de foc: elevii lui Ianis Zicu speră la play-off, „câinii” vor să egaleze liderul. Echipele probabile
0
Ultimele detalii despre starea de sănătate a lui Mircea Lucescu
1
Știri din fotbal internațional
A dat lovitura! » Fratele lui Malcom Edjouma a fost prezentat la o echipă de top din Franța
0
A încurcat-o pe Bayern, iar Lothar Matthaus îi prevede un viitor strălucit: „La 18 ani vede jocul într-un mod în care eu îl vedeam la 30”
0
Nicolae Stanciu, șocat la impactul cu China: „Nu am mai văzut așa ceva în viața mea”
0
Revenire de senzație în Europa » N’Golo Kante a fost prezentat la noua echipă
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Neclarități în CV-ul lui Hubert Thuma: a terminat cursuri postuniversitare ...
Libertatea
La ce temperatură să setezi centrala dimineța, când pleci de acasă
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
A stat trei luni în izolare totală și a fost forțată să privească ...
Libertatea
corect !
Jigodiile nu vor sa bage bani, nu-i intereseaza performanta ci doar sa scoata profit imens.Incasezi 34 de milioane si bagi 500 de mii , penibil, ar trebui sa-i injure tot stadionul....
SA INTORS TOTUL LA 180 DE GRADE ! DACA pleaca reghe ,papa ,se alege prafu ca ciobanu si meme sunt 2 incompetenti ! au luat pe rusescu si chiri 11 mil 500 si vreo 10 mil minim din ch league si aduc numai rebuturi ! laso draq ! fanatik anunta ca i-am luat pe kapetanos si varela si reghe nu pleaca ! nu stiu ce sa mai cred ! am plecat la 18 de acasa si cand am ajuns am auzit numai tampenii !
cred ca ne-am linistit acum si cu gandurile de calificare. chiar si in EL
Panaramele moderatoare ale formului mi-au sters comentariul anterior..sunt curios si de ce slughitelor?
Imputitul asta nu si-a dorit niciodata performanta in CL ci doar accederea in grupe. Este suspecta seninatatea cu care ne vorbeste de Pintilii si Filip in conditiile in care baietii au aratat valoare intr-o cu totul alta pozitie. Cum sa te astepti ca impresarii sa nu-ti ceara bani pe un jucator cand stiu ca ai vandut in jucator pe un sac de bani bai biciclisto?
Pai ne ia, atat timp cat are fani pe Facebook si nu-l injura tot stadionul meci de meci, isi permite. Coana Mita = cea mai proasta managerita din istoria Stelei !
nu fi trist. poate in ultimul moment mai aducem un portar. ca nu avem decat 3 :)
urasc cand am dreptate in chestii din astea. in general imi place sa am dreptate, de ce sa mint, dar la chestii din astea...pur si simplu urasc
Din toti aia l-a luat doar pe Neagu care e inutil. Chiri 9.5 mil, Ruse 2.5 mil, 12 mil in total. Cu alte cuvinte, MM, Gigi, sa va trag la MMMMUUUUUUUUU!!!EEEEE !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.