Alte știri din fotbal
Florin Tănase n-a plecat cu autocarul echipei de la Mioveni!
0
Răspunsul lui Valeriu Iftime: „E prioritate zero! Mă «înțeapă» jucătorii”
0
Raul Rusescu lansează cel mai negru scenariu pentru FCSB: „Cazurile lor ar trebui să sperie pe toată lumea!”
0
Ilie Dumitrescu a criticat doi jucători de la FCSB
0
Știri din fotbal internațional
Noul obiectiv al lui Chivu pentru înlocuirea lui Dumfries » Internaționalul a evoluat deja două sezoane în Serie A
0
Înfrângere la scor pentru Marius Șumudică în Arabia Saudită
5
După fotbal, cucerește și străzile din Rio! Încă un episod de pomină cu „Împăratul” Adriano
1
Ter Stegen și-a dat acordul și pleacă de la Barcelona după 12 ani » Destinația portarului german
0
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
0
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Ce vede Putin când se uită la harta Poloniei și Ucrainei: 70 de milioane de ...
Libertatea
Replici acide între Musk și directorul Ryanair pe tema Starlink: „E un ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Un bărbat din Mediaș căruia i-a fost furat 1.000.000 de euro a pus o ...
Libertatea
Au vrut sa-l faca la buzunar pe Coman pentru o diferenta de cam 30.000 euro si au pierdut cu Pardo peste 1.5 milioane de euro. Bravo! Buna decizie.
sunteti vai de capul vostru conducerea rapidului, foarte inteligenti :)) Pardo a costat 1.4 mil dolari, salariu de 300.000 de euro, in total 2.6 mil, de banii acestia ii plateati un salariu bun lui Coman si acum aveati portar, dar pe voi nu va duce mintea! vreti doar bani de la comisioane de la transferuri iar impresarii comisioane din salariile jucatorilor, meritati sa fiti impuscati!
Bai, parca v-ar plati un dusman al lui Pardo, asa scriti! Pai ce vina a avut la nemti la 11 metri ala? In afara de meciul de la Timisoara, unde infrangerea a fost din cauza lui, in rest ce-i reprosati? Ca n-a facut minuni?
LA RAPID 2 in liga a 3-a cu jegul asta. Mai spargem 1 milion dar in 3 ani il invatam sa apere
mare portar=))
au distrus 2 portari f buni
niste mizerii ati distrus un portar foarte bun.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.