Alte știri din fotbal
Grameni răspunde, după ce Pancu s-a plâns de mentalitatea Rapidului: „Dacă nu demonstrăm, e egal cu zero”
0
Buget COLOSAL în Superliga: „20 de milioane de euro, plus transferuri”
0
Ce datorie mai are acum CFR Cluj » Când s-ar putea rezolva problemele
0
Plecat FULGERĂTOR de la Craiova, dezvăluie totul: „Bă, mai bine mă opresc! Vă spun de ce”
0
Știri din fotbal internațional
Luis Figo îl desființează pe Gianni Infantino: „Cel mai josnic, înșelător și egoist comportament pe care l-am văzut vreodată”
0
„M-a afectat enorm!” » Luka Modric, după ce a semnat un nou contract cu Milan: „Asta a contat cel mai mult!”
0
Milan - Inter, amical de lux în Australia
0
A început cel mai scurt campionat din lume: titlul se decide în cinci zile
0
Lifestyle
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
0
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
0
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Proiectul Nordis Sinaia, unde un apartament era vândut cu peste 470.000 de ...
Libertatea
Criza cerealelor din Ucraina. Rutele alternative nu pot suplini blocada ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în 34 de județe și București. Harta ...
Libertatea
Chiar dacă a dat pase interesante , Luci n-a re nicio contribuţie efectivă la Steaua. E , exact cum a zis Balint , un jucător care POATE şă CÎŞTIGE sau să PIARDĂ un meci. Ieri a pornit niscai contratacuri periculoase dinamoviste , pentru că nu-şi foloseşte creierul! A executat o lovitură din dreapta careului advers , cu găliganii din apărare în careul câinilor , printr-o pasă directă la adversar , noroc cu Popa , care s-a sacrificat , contra unui galben. La fel a procedat la nişte cornere bătute aiurea , pâna s-a trezit şi a dat pe sus , rezultând bara lui Tănase! A pierdut din aplomb şi pare o babă obosită!
Tudor a arbitrat de nota 9,5, acel 10%ptr gazde nu l-a putut refuza, dar totusi am ramas placut surprins ca nu a fragmentat jocul si nu a vrut sa iasa in evidenta. Faptul ca Scuipciu (dupa 3-4 intrari foaarte foarte dure la corpul adversarilor nici nu la nivelul memrelor) nu a vazut galben se datoreaza acelui 10% plus ca stia de urmari Tudor. Pe Sanmartean nu l-a putut ierta era prea evident falutul din spate si de intensitate mare. In rest felicitari un meci bunicel.
Pentru Steaua!!!
Prietene, iti intuneca fanatismul judecata. Tudor a arbitrat de la foarte bine spre excelent aseara.
seriosss.......unde ai vazut tu ca a dat 15% ?Nici un corner sau o faza de poarta tot meciul si voi vorbiti de 15%...penibil
TUDOR A DAT 15 % GAZDELOR .....!!!! UN NETRBNIC .....!!!! NU MAI ARE CE CAUTA IN ARBITRAJUL ROMANESC ....!!!!
cand...cheia juca la vazlui, era doar sanmartean, un jucator la sfarsit de cariera, certaret cu clubul, ba cu antrenorii, ba cu pormbelul. acum, cel mai tare din parcare ! parcat in ghencea, sectorul cinci, primar marean.:) ce admiratori fura comentatorul si digistii de serviciu, la sutul ala scos de balgradeanu ! admiratia fura pentru sut, nu pentru parade portarului. la un sut, si mai frumos, al lui mutu, admiratia erea pentru parada portarului. pasamite, la mutu, suturile alea sunt ceva normal. ceea ce mi se pare, ar fi exact cum sta realitatea.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.