Alte știri din fotbal
Basarab Panduru a avut 3 „clienți”, după Farul - Dinamo: „Ei doi n-au atins mingea. Lui Musi nu i-au băgat apă în piscină”
0
Se întâmplă în România! Conducător la o echipă, antrenor-jucător la alta » Cele două echipe se confruntă azi!
0
Gică Hagi, Cristiano și Neymar suflă astăzi în lumânări: „Cel mai mare fotbalist al României” » TOP 10 jucători născuți pe 5 februarie
0
FCSB - FC Botoșani, duel cu încărcătură pentru play-off » Echipele probabile
1
Știri din fotbal internațional
Andrei Vlad, „ca și transferat”, dar Grecii anunță: „Nu vor continua cu achiziționarea lui”
0
Pep Guardiola se ia de Ligă din cauza lui Guehi: „Trebuie schimbat regulamentul”
0
Notele lui Cristi Chivu, după Inter - Torino » Ce scrie presa din Italia
1
Cristian Romero, din nou în atenția lui Atletico! Ce înseamnă pentru Radu Drăgușin
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Criminalul român care a ucis două escorte în Italia a încercat să evadeze ...
Libertatea
Un nou indicator rutier a apărut pe șoselele din România: șoferii, ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
O româncă a mers într-un supermarket din Ucraina și a arătat ce prețuri ...
Libertatea
au avut grija,"fluerasi"lu"bricheta"CFR,are 2 mijlocasi suspendati,e greu ,dar sper sa fie o victorie pentru CFR
Pacat pentru Sinmartean !
15%?! Esti sigur ca nu era 14.5%? Sau 9.87%? Ia zi ma matematicianule, cum ai cuantificat tu procentele alea? Baga demostratia ca o si trimitem la Nobelul pt anul in curs, ai sigur sanse la milionul de dolari!
Eu vad un meci de 0-0 la Cluj. Fara Gabionetta, cfr-ul nu cred ca poate mai mult. Chanturia e bun dar inca nu s-a integrat.
Stai intai sa vezi ce face azi Petrolul cu Otelul, ca la Petrolul nu mai joaca Hamza, Dore, Benga si Boudjemaa, ca au trebuit sa plece sa faca loc unui ratangiu si unui drogat expirat ... Si eu ii preferam pe Petrolul pe 2 in locul Astrei, insa decand cu zicu si mutu aveti voi mai multe sanse sa ii ajungeti decat ei sa prinda Astra, ca pana la Steaua e deja imposibil, daca te uiti la program, practic in afara de meciul direct din penultima etapa Steaua nu prea mai are unde pierde puncte. Cat despre CFR, voi tot ati mai batut Steaua, e drept, acum foarte multe vreme, aia au reusit doar odata de cand e Paszkany patron.
le-o da clujul peste ochi la inganfati si aroganti si se mai apropie petrolul
A ramas campioana fara pictor la Cluj, lasa ca stie dodel sa traga un lavabil...
Ce penalty visezi ma ? La Cosmin Matei ? Nu te uiti ca era deja in cadere, cine-ti da tie penalty pentru ca aluneci pe gazon ? Numai penalty-uri aveti in cap.
Ce fel de cheie e: d-aia fixa sau franceza?
15% spre 25% ... aproape toate fazele le-a judecat in favoarea lor... e un nesimtit, am avut mai multa incredere in el...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.