Alte știri din fotbal
Nuno Campos, blocat de propriul fotbalist: „Am fost informat că este jucătorul lui Dinamo”
0
Florin Maxim, după Corvinul - Dinamo: „Am râs cu băieții. Asta ne-am dorit, asta avem!”
0
De ce simte Raul Opruț că este „un campionat mult mai interesant decât anul trecut”
0
Cătălin Cîrjan a apărut la interviu ca după un eșec
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
A fost găsit mormântul lui Iisus Hristos după 2.000 de ani? Arheologii ...
Libertatea
Comunismul în miniatură din „Operațiunea Monstrul“. Cum a trecut comedia cu ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Podul Calicilor peste Dâmbovița, reconstruit după aproape 100 de ani. ...
Libertatea
PAI VENIM IN STEFAN CEL MARE DAR SA NU FUGITI IAR CA DISPERATI CA ANUL TRECUT ,ACUM 2 ANI , VA RUPEM ,DE DATA ASTA NUMAI SCAPATI / LIZEANU,ROMANA, 1 MAI, BARUL RED DOGS CHIAR LA VOI IN STADION, DOAR CATEVA LOCURI UNDE ATI FOST RUPTI IN 2 SAU ATI FUGIT CARE MAI DE CARE .....SE AUDE CA VA FI O DEPLASARE DE 5000 CHIAR DACA VOR FI DATE 1500 DE BILETE ,ASA CA IMAGINATI-VA CE VA IESI
Dinamovistii nostrii din Provinciile Istorice sunt niste domni, voi "stilistii" sunteti niste tzzarani cu doua clase primare !!! La fel si in Capitala, noi in centru voi in lanul cu porumb !! La anul va asteptam pe noul stadion in fata a 55000 de "caini" ,sa vedem pe unde scoateti camasa !!!! augh augh augh !!!O sa se cutremure stadionul !!! alb rosu domina !!
Veniti voi in Stefan cel Mare, va umileste "mitraliera" !!! Murim cu voi de git si tot nu terminati inaintea noastra !!! Stefan cel Mare nu este Gruia sa va dati voi in stamba !!! Acolo noi facem legea ,voi doar executati !!!
asa va laudati voi stilistii cand va "pupa" dinamovistii de va lasa urme de buric pe frunte?
Marti suntem pe doi !!! V-am pupat din mers !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.