Alte știri din fotbal
Soția lui Juan Bauza l-a dat de gol: „Să sperăm că va juca acolo!”
0
Răsturnare de situație! Decizia luată de Andrei Cordea
6
FCU Craiova a revenit cu o înfrângere la scor » Juniorii lui Mititelu n-au avut replică în fața celor de la Filiași
0
Dinamo livrează calitate: ce s-a întâmplat cu Maxime Sivis la debutul în Rusia
1
Știri din fotbal internațional
Revolta împotriva lui Gianni Infantino ia amploare: Federația Germană s-ar putea rupe de FIFA în 2027! » „Vom asista la sfârșitul actualului fotbalul mondial?”
0
„Îți omor copiii în Portugalia!” » Scandal-MONSTRU după Craiova - Levski: la un pas de bătaie!
1
Șocul serii în preliminariile Ligii Campionilor: au fost învinși 1-4 în tur, dar ce s-a întâmplat în retur este aproape SF
0
Emil Săndoi, dezamăgit după Craiova - Levski: „Nu poate oricine”
0
Lifestyle
Fiica legendei și-a făcut debutul în televiziune: „Dacă nu te văd în direct, dau în judecată Liga!”
2
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
5
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Benzina și motorina s-au scumpit la toate benzinăriile: carburanții sunt ...
Libertatea
Ștefan Popescu: „România pare un avion pe pilot automat într-un moment de ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Cei doi deputați care nu au votat noua Lege a Integrității, prin care ...
Libertatea
Jucatorii ar avea respect pentru culosrile clubului... daca ar stii care sunt ele!
S-ar putea sa-l dea ei afara pe Reghe .
Ce spune Reghe ? ca nu a vazut golul si faultul grosolan la Bancu ? Mai Reghe ? tu stii ce spui ? ai fost la acest meci sau erai live cu Prodanca? Dan Petrescu e inca liber,el e antrenorul cel mai potrivit la Craiova.
Echipa nu a jucat chiar atat de prost. Laurentiu Reghecampf a jucat 1-4-2-3-1 cu doi inchizatori, Fedele si Mateiu. Atata timp cat s-a jucat acest sistem UTA nu a existat in atac in timp ce Craiova a avut 3 ocazii clare de gol. Desigur golul celor de la UTA a venit din centrare de partea acoperita de Nicusor Bancu. Mai toate echipele au invatat faptul ca Bancu lasa partea descoperita si joaca mult in banda respectiva. La fel golul a venit atunci cand s-a renuntat la un inchizator, Mateiu care era deja obosit si trebuia schimbat. Tot la fel de adevarat este ca Laurentiu Reghecampf a vazut ca cei de la UTA sunt jos din punct de vedere fizic si a riscat pe atac pentru victorie. A venit un gol dintr-o lovitura bine plasata si cu ajutorul unui portar care nu are talie. Un portar cu talie respingea probabil mingea peste bara. Ce am vazut eu ca si suporter? Craiova a stat bine in teren, a facut un joc mult mai bun in aparare decat de obicei, a avut un Screciu care daca o tine asa ajunge in echipa nationala. Trebuie avut rabdare si muncit, Craiova nu mai are individualitati care sa faca diferenta in atac si atunci trebuie sa aiba mai multe ocazii pentru a marca si putin noroc. Daca lovitura cu genunchiul a lui Markovici, un alt jucator talentat care sper sa confirme, era cu 20 cm mai jos Craiova pleca cu cele 3 puncte. Rabdare si munca, asta este.
*** *** ***. #***, #***, #***, #***, #***, #***, #***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Acum se vede valoarea ta REGHE, e zero barat. Fără susținerea clanului Becali și a pungutelor lui Neubert ești nimic.
Asa e, Rotaru nu urmareste performanta ci profitul prin urmare rezultatele sunt cele care sunt, trebuie sa decizi ce vrei- bani sau performanta, Rotaru a ales- in primul rand bani si apoi performanta asa ca rezultatele nu trebuie sa ne surprinda.
E greu pe stadionul de la UTA, craiovenii nu au un mental destul de solid, e greu sa castige afara din Craiova, solutia e aducerea unor jucatori din Vest care joaca bine indiferent de adversar si oriunde in tara, asta e solutia.
In iarna se face curatenie ! E presiune din toate partile si toti cedeaza ! daca mai erau si in Cupele europene ce faceau? doar pase in spate si la portar ....greu va fi pentru REghe......poate il si sapa....ei au reciprocitatile lor....
Rotaru a vandut de peste 7 milioane de euro si a cumparat de 200 de mii euro , de ce mai aveti pretenti bah ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.