Alte știri din fotbal
Nuno Campos, concluzii la final de cantonament: „Comparați primul meci cu cele din ultima zi”
0
Dinamo și U Cluj, în cursă pentru jucătorul din Danemarca
2
Ilie Poenaru a semnat și a început un nou capitol: „O provocare! Vă zic bugetul, stadionul e impecabil”
1
Rapid - Dinamo Kiev, amical de lux pentru giuleșteni în Austria
0
Știri din fotbal internațional
Thierry Henry are un favorit la Mondial: „E un monstru, vine de pe altă planetă! Vede lucrurile repede și diferit”
0
Ioanițoaia la zi » Directorul Gazetei pariază deja pe noua campioană mondială: „Joacă IMPERIAL”
0
Portugalia - Croația, pentru optimile Cupei Mondiale » Ultimul meci la CM pentru Ronaldo sau Modric
0
Gazzetta dello Sport spulberă orice îndoială: „Antonio Conte este noul selecționer”
0
Lifestyle
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
0
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
1
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
„Miracolul spaniol”, un deliciu ideal pe timp de caniculă. Ce recomandă ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Guvernul Bolojan decide dacă sesizează CCR după procesul deschis de Lia ...
Libertatea
Fotbalul se joaca pe goluri...cand ai atacanti penali precum are UTA si nu joaca nimica / rateaza din 6 metri cu poarta goala iti pui altfel de intrebari !
*** nu cerceta aceste legi, nu face valuri. Parca tu nu stiai ca nu te-apucu cu cin”te-ncurci? Taci, ca-i bine asa! Las-o mai moale, ca vin *** gramada peste matale.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Hai mai ia o pauza. Echipa asta "mica" a fost scoasa de Sevilla care a si castigat EL sezonul acela. Te uiti degeaba la meciuri ca nu intelegi nimic din fotbal.
Pai cu asemenea fotbaliști ca Antal ,care a dat un gol norocos cu CSU nu puteți sa mai câștigați mare lucru!Degeaba va aruncați in careu și Jucați la intimidare ca numai cu hei-rup nu merge mereu!Incercati sa Jucați și tehnic.
Suferință, sacrificiu, apărare în 30 m, mingi bubuite, puncte smulse. Așa fac marile echipe? Nu prea, dar în fotbalul nostru mic planul ăsta funcționează. Micimea campioanei ultimilor 4 sezoane arată valoarea celorlalte competitoare. Ce rămâne e scandarea tribunei, Rușine!, dar vorba comentatorului, ce mai contează rușinea în ziua de azi.
Bengus ai...benghit-o!Nu ti s-a spus că nu e bine sa iei praguri seara ca nu vezi bine meciul si apoi dai laptele acru la Pipera?Dacă si asta e aranjament atunci fa-ca-sa ba e...Steaua!Dar cum doar la tine in dovleac e asa ceva ,aranjament UTA- CFR,e clar...fcsb este CLONA!!!Nici macar ca aia englezească...Aia macar au făcut o oaie interesantă!
Despre ce ii vei aduce aminte? Despre cum s-a arbitrat? UTA trebuia sa aiba om eliminat cel putin unul. CFR ul a jucat contra UTA, public si arbitri. Ciocul mic.
Nu mai santionati pe nimeni dupa meciul asta. V-ati luat prima de la CFR. Daca nu mai au nevoie, va lasa sa bateti in Gruia, ca sa dea cu praf in ochi fraierilor (ca si cu Sepsi, alta sluga a CFR). De-aia nu mai avem fotbal...
Cati jucatori romani a avut UTA in teren? Si aici, ca si la ..... Botosani, de ex., primaria plateste vartos jucatori straini doar ca sa se afle in fruntea clasamantului.
Anul trecut UTA a batut in Gruia cu un sut pe mijlocul portii, victorie facuta cadou de Balgradean. Asta e fotbalul...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.