Alte știri din fotbal
Florin Prunea, verdict înainte de Craiova - U Cluj: „Gândiți-vă ce va fi acolo dacă nu le iese”
0
„Steaua este una singură!” » Cum a ajuns antrenorul pe lista lui Gigi Becali fără „filiera machedonească”
0
CS Dinamo - Șelimbăr, baraj pentru menținerea în Liga 2
0
Thomas Neubert a spus-o în direct: „Fac pariu că el vine antrenor la FCSB”
3
Știri din fotbal internațional
Alvaro Arbeloa a spus pe cine vrea antrenor la Real Madrid: „Voi fi foarte fericit”
0
Răsturnare de situație cu jucătorul liber de la 1 iulie! » Chivu vrea să-l păstreze + Detaliile contractului oferit
0
Celtic - Hearts, în ultima etapă din liga Scoției » „Finala campionatului” care poate scrie istorie
0
FIFA a renunțat la 80% din pretențiile financiare » 1,4 miliarde de oameni vor putea urmări Campionatul Mondial
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
9
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
5
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
O căprioară „alcoolizată” a devenit virală în Franța: „Bambi a băut prea ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Cum a reușit un băiețel de 12 ani din Ucraina să dezactiveze o dronă ...
Libertatea
Trebuie sa fii rau voitor, ca sa poti nega evidenta 1. La penaltyul pentru UTA ambele maini departate de corp au oprit mingea, din drumul ei spre poarta. ( de ce nu si le tinea..;." la spate" ? ). 2. La penalyul pentru Mioveni...faultul era ...in afara careului. 3. La penalty- neacordat- lui Otele, cel in galben..." nu avea treaba cu mingea", doar cu adversarul. 3 In prima repriza...penalty clar pentru UTA. 4. La faza in care Iacob e acuzat ca a faultat , unul de la Mioveni...il impiedica sa degajeze- deci...fault-,Iacob isi schimba directia , dar cel de la Miovenu.. il opreste. De unde ...penalty ?. Sa il pui pe Chivulete ( " cel mic- fiul lui Chivulete ...sase fete") sa arbitreze la Arad, cind ei sint...din Pitesti imi pare...premeditare. Fara " scandalizarea si scandarile galeriei aradene",... Chivulete ii termina pe cei de la UTA. La pauza, probabil i s-a spus...ce erori majore a produs. Alaturi de Chindia,...UTA e cea mai dezavantajata formatie... de arbitri...meci de meci. Alo,..FRF nu va este rusine ? ( Aradenii...isi merita soarta...l-au votat...cu ambele maini...pe Burleanu)
Propun sa i se dea mereu meciuri de liga 3, sau mai jos, pentru a-si pastra antrenamentul pentru meciurile din Europa. Daca face asa ceva la acele meciuri...scapam de el repede!
E *** si Zotta asta , cum sa nu isi mareasca suprafata corpului daca mana era departata de corp ?! , orice jucator cand se intoarce cu spatele la minge sutata se intoarce cu mainile la spate , iar la Iacob chiar din poza pusa se vede clar ca piciorul lui este in fata piciorului celui de la Mioveni, a fost exact invers . Asta nu scuza acest arbitru care este in general catastrofa la orice meci
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nimic nou sub soare. Eu zic sa scrieti un articol cand reuseste primul meci fara greseala si fara rezultat influentat. Ar fi mult mai interesant de citit. Imaginati-va titlul “Dupa 300 de meciuri pe prima scena fotbalistica, Chivulete Jr. (purtator al ecusonului Fifa) reuseste primul sau meci fara greseala”. Nu e vina lui ca habar nu are, e vina celor care l-au impins spre arbitraj
Nu fiti rai! Omul a fost impartial. Nu a influemtat rezultatu, Cite doua petru fiecare.
In prima repriza la 0-0 UTA a mai avut un penalty clar, la Ubbink. Penalty-ul dat Mioveniului a fost dupa fault la 17 m, iar la cel al UTA-ei mingea mergea spre poarta, aparatorul s-a intors cu spatele, a oprit mingea cu mana...evident. Chivulete...din Pitesti a venit la Arad sa fluiere ...Mioveniul. Mare sarlatanie !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.