Alte știri din fotbal
Eliminarea suferită în Turcia l-a făcut pe Cârțu să ceară o schimbare de regulament
0
România U21, victorie uriașă în Kosovo! Situația în preliminariile Euro 2027
9
Cum a văzut Constantin Budescu meciul de la Istanbul: „Guler, în afară de pasa aia...”
0
Continuă săptămâna nefericită pentru loturile „tricolore” » Naționala U20 a României, învinsă la Târgoviște: gol direct din corner
8
Știri din fotbal internațional
Anglia U21, cu starurile Rico Lewis, Nwaneri sau Lewis-Skelly în teren, s-a făcut de râs în preliminariile Europeanului!
0
Pierdere mare pentru Barcelona » Cât va lipsi Raphinha
0
Întorsătură de situație la echipa lui Chivu » Decizia clubului în privința portarului pentru sezonul viitor
0
Își vinde casa pentru a merge la Cupa Mondială » Câți bani cere
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Fortărețele subterane care sfidează bombardamentele SUA: cum și-a păstrat ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
Prea ciobanesc, prea de la stana.
Aproape campioni! Doamne ajuta pe Dinamo București! Miau!
Ce postare de individ sarac cu duhul. Din ce citesc de cateva luni, suporterii lui Dinamo spun ca vina pentru situatia actuala o au COrtacero, actualul actionar majoritar, si Negoita, fostul actionar majoritar. Plus Contra. Deci, toti sunt din ograda lor. Iar povestea cu arbitrajele ostile, care sunt si ele partial responsabile de situatia din clasament, e confirmata chiar de gsp, care numai simpatizant Dinamo nu e. Deci n-are niciun sens ce scrii, si de fapt pare destul de clar ca tu scrii orbit de ura.
***. Aseară fcsb a avut 11 m.clar.. Etapa trecută a-ti câștigat cu arbitru. Cat de ofticat poti fi amaratule
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Deznădăjduiți și orbiți de ura, căutați un vinovații oriunde, numai in ograda voastră nu.
ESANU - A.RADU , EHMANN , R.GRIGORE , S.FILIP - SORESCU , P.ANTON , MAGUREANU , NEPOMUCENO - MOLDOVEANU , NEMEC !!!
Intrebare ....intrebatoare: daca Mihaiu si-a reziliat contractul ( am citit aici un articol pe aceasta tema) ,cum de e rezerva ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.