Rauta jucator de liga a 4 a !! Un cotonogar ...Stoicane renunta bah la el !! Asta l-a curatat si pe Rednic !!

dinamo_forever_77  •  14 Februarie 2022, 10:32

iosif.  •  14 Februarie 2022, 10:25

Milițienii din culise trag sforile să retrogradeze Gazul, nici vorbă să se mențină Mimao în liga 1 pe merit sportiv. Dar ce caracter pot avea unii ținuți în viață de Burleanu așa ca milițienii din Vitan Bârzești??

cobra_z
cobra_z  •  14 Februarie 2022, 10:19

Matei merita mai mult fiindca a alergat mult, a driblat, pasat, a tinut de minge, ceea ce a dat incredere coechipierilor. La fel si Ivanovski. Trebuie tinut cont si de faptul ca am jucat cu un om in minus 50 de minute si cu doi in minus 15 minute astfel incat nu poti judeca un atacant dupa goluri ci dupa posesie, pase, efortul depus. Cat despre arbitru, o mizerie, ne-a tocat pe oriunde ne-a prins.

iosif.
iosif.  •  14 Februarie 2022, 10:15

Mortăciunile de la MUTA nu se pot numi fotbaliști, ar trebui să-și dea foc la tricouri după rușinea de ieri cu Mimao.

cuviosulmafiot
cuviosulmafiot  •  14 Februarie 2022, 10:09

Patriche a fost foarte aproape sa continue„tradiția”primirii de goluri inca din primele minute-la faza din minutul 10- cand iesind cu mingea la picior a pierdut-o, a urmat o pasa la Dangubic ramas singur cu Figueiredo si numai imprecizia croatului, a salvat-o pe Dinamo de inca o infrangere!

318812238881711
Marco Marco Popa  •  14 Februarie 2022, 09:19

un hot centralul Popa... rusul sliakov, il galca de galben in fata lui, nu primeste cartonas, apoi cateva faze mai departe ii da al doilea galben lui ehmann pt un asa zis fault... tot meciul a inchis ochii la aradeni, la dinamo a fluierat tot. Rauta a luat galbene corect, dar daca era la fel de corect sliakov lua 3-4 galbene la intrarile lui.