Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Jovo Lukic, pariul Bosniei pentru meciul cu SUA? » Detaliul care-l readuce în prim-plan pe atacantul de la U Cluj
0
S-a inversat trendul istoric la penalty-uri: ce se știa până acum nu mai e valabil!
0
Provocator! Omul lui Donald Trump a „dansat de bucurie” după eliminarea de la Mondial: „Atât de fericit!”
2
Inter a anunțat astăzi despărțirea de 4 grei: 801 meciuri la club!
1
Lifestyle
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
2
Anonimul care și-a vândut toate hainele pentru fiul bolnav a fost umilit public de Chilavert, a venit FALIT la Mondial, iar acum a șocat istoria fotbalului!
4
Iubita olandezului Quinten Timber îl consolează după ratarea de la 11 metri: „Leul meu, puterea ta mă uimește”
1
„Diana-braziliana” a onorat pariul pierdut cu Dan Alexa, în direct la TV: „Băi, dar le face! Eu nu am crezut”
6
Salariul minim crește de la 1 iulie. Cu câți bani în plus vor rămâne ...
Libertatea
Raport alarmant despre armata rusă. Recruții ar avea o speranță de viață de ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Prima reacție a lui Viorel Pașca după ancheta DIICOT în cazul azilelor ...
Libertatea
Asta nu e Steaua nea gulie.
Becali e un Fulgy bătrân. Toată lumea îl vede la balamuc dar el umblă nestingherit în libertate și face prostii în văzul întregii țări.
FCSB se poate autointitula Steaua in aceeasi masura si cu acelasi drept in care se poate autotintitula si Spartak Moscova, nationala Belgiei etc. In realitate, de jure si de facto, aceasta echipa nu are o denumire concreta, purtand un acronim indescifrabil, care se confunda in tot cu persoana unui patron rudimentar (uman si managerial), ale carui interese sfideaza fatis mana de suporteri buimaci (patronul umilind suporterii cand ii anunta ca nu este interesat de performantele sportive, singurele care sunt de interes pt suporterii adevarati, ci urmareste doar interesul financiar personal, din care imprumuta ulterior cu taraita clubul, exact ca un camatar).
Bravo nea Gigi !!! nu te lua dupa astia !!! Schimba-i pe toti =))))))))) Nea Gigi schimba bre si postaci ca dorm in post !!!
E simplu: "... ia 15.000 de euro pe lună". Restul sint basme ale presei ahtiate dupa scandal..
Ideea e clara, daca AFC-ul lui Paunescu n-a preluat palmaresul, atunci noua entitate creata n-avea ce sa caute in prima liga...
Mai e vreun naiv care sa creada ca harababura asta de echipa, fara identitate, fara stadion si fara antrenor profesionist e echipa de traditie Steaua Bucuresti?
da...oarba , da nu abuziva !!ca la radio erevan ..tu o intrebi daca ai palmaresu .. si ea (justitia ) iti raspunde ca s-a impartit ..desi in mod normal palmaresul urmeaza echipa si nu patronul !!nu stie ce este (palmaresul) , nu stie cum se atribuie ...nu stie cine raspunde de palmares ....dar da sentinte !!asta-i circ , nu ....!!!
Problema la fcsb este suficenta financiara de care au parte jucatorii. Vin acolo de la salarii de 2-3000€ dupa care primesc un contract de 5+2 ani si un salariu de min 12000€ cu care creste in fiecare an pana la 18000€ max.In Romania sumele aste poti sa-ti cumperi 10-12 apartamente si sa traiesti din chirie impreuna cu familia toata viata. Daca mai iesi un transfer pe afara este f bine daca nu se multumesc cu ce au asigurat cel putin 5 ani. Jucatorii celorlalte echipe trag tare in primul an ca sa-si faca rost de un contract afara sau cel putin sa-i ia gigi,varga sau rotaru.De aici si diferenta de atitudine si daruire in joc.
Gigi are dreptate. Jucătorii sunt hiperplătiți din banii lui, iar gazetărașii fără trecut fotbalistic nu mai pot de grija lor și a "umilințelor".
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.