Alte știri din fotbal
Fotbalistul de la FCSB ratează barajul pentru Europa: „Am tras o sperietură groaznică”
0
Ovidiu Burcă pune tunurile pe jucători: „Dezastruos! Ne-am bătut joc”
0
Florin Pîrvu, pregătit de revenirea în Superliga: „Voluntari merită să ajungă”
0
După 20 de ani, fostul coleg al lui Ionuț Luțu a povestit „grozăviile” petrecute după meciurile Craiovei: „Știți ce făcea cu cei tineri? Acolo ne ducea”
2
Știri din fotbal internațional
Cele mai tari meme-uri după conferința controversată a lui Florentino Perez
0
Cristiano Ronaldo amână sărbătoarea titlului după o gafă de cascadorii râsului în minutul 90+9!
0
Previziunea făcută de Vieri despre Chivu: „Nu crede că totul e mereu o dramă. Și de aceea va domina din nou!”
0
Dusan Vlahovic își negociază plecarea de la Juventus » Cu ce club uriaș a discutat în secret tatăl atacantului!
1
Lifestyle
Raluca, soția fostului internațional din Superliga, revine în televiziune după 8 ani: „Mă întorc mai puternică” » Cum arată acum
2
Look de aproape 30.000 de euro pentru Lamine Yamal. Cum a venit starul îmbrăcat la El Clasico
1
Olivia a furat toate privirile la Barcelona - Real Madrid și s-a dus glonț la Yamal!
1
Raluca i-a dat vestea, imediat după promovarea Corvinului în Superliga
2
Sondaj. Răspunsul românilor la întrebarea: Ar mai câștiga Nicușor Dan acum ...
Libertatea
„Întâlniri cu prietenii și glume stupide” - Videoclipul care a stârnit ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan spune că are în minte o variantă de premier. Scenariu politic ...
Libertatea
Dar Rapidul ce risca pentru ca i-a dat cu sticla in cap lui Reghe? Sau pentru ca n-a lasat echipa adversa sa intre la vestiar? Lor le puneti palma!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Civilizatia imperiala superioara, domne, ce stim noi, sudistii...
Pentru ca urmeaza ca echipa din Cluj - CFR, febletea mai-marilor din fotabalul romanesc dar si di anumite servicii - sa evolueze la Arad, in mod sigur terenul din Arad va avea portile inchisa cel putin doua etape!
Probabil ai vrut sa scri "violet"...acuma, o sa-i injurati si pe cei de la FC Arges..eventual si pe Fiorentina, daca vin cumva la voi...sa fim realisti, culoare tricoului e importanta ? Sunt timisorean, aveam RIVALITATE cu UTA, e clar, dar m-am bucurat aseara si pt Rapid, si pt UTA...una e rivalitatea, alta e ura...si noi va intrebam daca va place la oras, daca va place la mall, daca v-ati obisnuit cu apa calda...si voi spuneati ceva legat de CVUCS..avem pretentia ca suntm mai civilizati ca miticii, dar trebuie sa o si dovedim. De cele mai multe ori reusim, uneori...nu. Rasismul, bataile, jignirile, nu ne fac cinste. Haideti sa facem spectacol adevarat, daca tot suntem "mai civilizati"...
Tu sti ce faci ? raspunzi provocarilor cu..provocare...eu asta icenrcam..sau icenrc sa subliniez..hai sa demonstram ca suntem mai civilizati...hai sa fim altfel decat "miticii"...hai sa demostram ca suntem superiori prin educatia.
Dacă nu greșesc, parcă Rapidul a mai avut echipament violet într-o vreme, înainte de război.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mesajele din tribune au depășit mult limitele obișnuite, chiar și pentru campionatul nostru mai tolerant cu chestii de genul asta. Erau langa mine arădeni care vorbeau intre ei ca sigur se lasă cu amenzi cand vedeau bannerele.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.