Alte știri din fotbal
Borisav Burmaz a semnat!
0
Darius Olaru pleacă de la FCSB! Va juca într-un campionat de top din Europa: „Îi dau drumul” » Câți bani va primi FCSB
0
Culisele transferului lui Anderson Ceara la FCSB » Salariul și procentul păstrat de Csikszereda
0
Reduceri masive! Dinamo a lansat abonamentele pentru sezonul viitor
0
Știri din fotbal internațional
Programul meciurilor de la Campionatul Mondial de Fotbal 2026 în prima săptămână, 11-18 iunie
0
Șase orașe din SUA și Mexic, amenințate la Mondial » Ce echipă e în mare pericol la toate meciurile din grupă!
0
Lovitură de jumătate de miliard! » Real Madrid a semnat cel mai lung și scump acord de sponsorizare din La Liga
0
Manchester City pregătește revoluția după Guardiola! Opt jucători pot pleca de la vicecampioana Angliei
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
7
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Franța îi interzice accesul în țară ministrului israelian de finanțe, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Cazul șoferului de TIR care a provocat carambolul din Constanța. Poate o ...
Libertatea
ALO GSP-ule informeaza-te si informeaza corect !!!!! Miranda este argentinian dar la fel de adevarat e ca Argentina si Brazilia sunt pe acelasi continent, asa ca e o greseala minora.
mai il tineti minte pe okunowo ala? mare star de la barcelona s-a dovedit a fi un mare cartof... dupa dinamo s-a dus la marea rivala kf tirana (fosta 17 nentori)
iar trebuie Dinamo sa joace pentru obiectivul lor: sa nu ia FCSB titlul de campioana.. in ultimele 3 sezoane, acesta e obiectivul.. sa luptam pentru ASA Tg. Mures, sa luptam pentru Astra, sa luptam pentru Viitorul :))) auzi, la ei, fiul lui Rivaldo.. daca il lua Dinamo pe Alibec????? cred ca 5 sezoane de acum incolo il ridicau in slavi.. ce trist e sa fii dinamovist! fiul lui Rivaldo, copiii lui Mancini, fratele lui Pogba.. :)))) si ei sunt la 13 puncte de primul loc.. Rapid s-a desfintat, Steaua e pe cale sa se desfinteze.. dar Dinamo mereu e pe locul 4.. indiferent daca in fata e Astra, e Pandurii, e Viitorul, e Craiova.. multumim domnului Negoita pentru aceste transferuri incredibile de la Dinamo.. ii pierde pe Lazar, Gnohere si Rotariu si il ia pe fiul lui Rivaldo! :))))
La cum l-am vazut din videoclip si la ce nivel scazut e campionatu nostru de *** sunt sigur ca se va impune si pot pune pariu ca il va intrece pe gnohere la goluri ( pe cand evolua la Dinamo) !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
concluzia este mult fortata. Julio Cezar a fost bun cat a jucat, dar l-au dat ca era prea scump. Pretextul a fost ca l-au gasit fanii band prin baruri noptile, asta in contextul scandalului cu Torje, Ropotan si Pulhac cantand manele steliste, astia ramamand insa la Dinamo. Elton Figueiredo chiar a fost bun. Vedea si deschidea bine jocul, a fost un plus in acel moment la Dinamo. L-au dat pe cand era reducerea de cheltuieli si 'promovarea tinerilor'. Helder Ferreira nu era jucator rau, dar l-a taxat Ando si nu i-a dat nicio sansa. Nu poti sa-l treci la dezamagiri din cauza asta. N-a jucat rau mai apoi nici la Timisoara si nici la Nancy. desigur ca nu era Roberto Carlos, dar era bun in contextul Ligii 1. W Miranda nu a fost clar nici atunci de ce l-au luat. Era jucator banal, dar era in anii in care s-au transferat in disperare jucatori liberi de pe la retrogradate si ligi inferioare, era nevoie de numar. Nu ca acum ar plati pe jucatori, dar s-au mai rafinat mijloacele de cautare. Asa ca articolul asta e mult fortat, nu a fost asa de dramatic cu brazilienii si nici nu cred ca va fi cazul lui Rivaldinho. Nu ca va rupe gura targului, dar din ce am vazut pe videoul de prezentare nu-si da cu stangu-n dreptu'.
Acum este mult mai slab campionatul nostru si are sanse sa se impună .suntem jos de tot cu un picior in prăpastie si putem pica de tot acolo daca nu facem ceva cu campionatul asta .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.