Alte știri din fotbal
A gafat în derby, iar Rapid l-a cedat definitiv în Liga 2!
0
Farul și Csikszereda, eșecuri cu echipe din Bulgaria și Croația în amicale
0
Rapid, egalată de Kosice la ultima fază » Vulturar a înscris de la 60 de metri
3
Gest sfidător făcut de jucătorii Craiovei la debutul în preliminariile Ligii Campionilor
9
Știri din fotbal internațional
Șoc în Brazilia » Neymar ia în considerare să se retragă definitiv din fotbal
0
„Fiu de c***ă” » Scandalul dintre Mbappe și senatoarea din Paraguay capătă proporții: „I-am scris, să vedem dacă știe să citească”
0
La două săptămâni după ce a declarat că vrea să revină în România, Florin Motroc a semnat cu noua echipă
0
Chelsea și-a prezentat oficial transferul de 47 de milioane de euro!
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
10
Cum a fost posibilă distrugerea a două avioane rusești considerate de ...
Libertatea
Tulburarea neștiută de care suferă Matt Damon. Dieta severă pentru filmul ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Donald Trump a anunțat cel mai important ajutor militar acordat de el ...
Libertatea
asta isi imagineaza ca a creste tineri de valoare este egal cu a lasa mielul sa pasca si peste un an il vinzi la arabi - pe miel, nu pe tanarul de valoare.
Ramane sa puna iarasi antrenori toti betivii si spagarii ................
steaua are datoria morala sa il coopteze in conducere pe gica hagi care cu academia sa poate descoperi si pregati tinerele talente.deasemeni se impune cooptarea lui nicolae badea pentru atragerea de sponsori si inlocuirea lui mm cu iuliu muresan avand in vedere achizitiile facute de cfr(traore,sougou,bastos)
pfff daca o sa fie condusa de Pedrazzini o sa fie vai de capu ei
Nu se lasa jiji, daca altii si-au cumparat trei sute de hecatare in Baragan sa-si faca ferma, el de ce n-ar proceda la fel?
o face ci0arademata la tot giulestiul
Alergati dupa potcoave de cai morti! Ce Massimo Pedrazzini, George Ogararu este mult mai nimerit!
Mda, tu astepti evenimentul asta in fiecare zi...
iar a pompat p.u.s.c.a.r.iasul ceva euroi spre (PSEUDO)mass-media. si, (A)normal, iar intram intr-un program fanarioto-educational pentru... pleava!
sugipulacumatabozgore
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.