Alte știri din fotbal
De nicăieri! Adrian Bumbescu, atac la Dorinel Munteanu: „Să-și vadă lungul nasului! Pe unde s-a dus a retrogradat”
1
Directorul Gazetei laudă meciul „peste nivelul campionatului nostru”: „Două echipe care au pus piciorul, ritmul a fost bun”
3
Imagini impresionante în Giulești » O fetiță a plâns de bucurie în brațele lui Alexandru Dobre: „Ai fost cel mai bun de pe teren!”
0
Marius Șumudică, fără menajamente! S-a luat de un jucător după Rapid - CFR Cluj: „Jenant! Dobre l-a făcut șnitel”
2
Știri din fotbal internațional
Iraola trage concluziile după 2-4 cu Leeds » Urmează exodul?!
0
Fără precedent! Bayern scoate 4 vedete din lot pentru a le forța să plece
4
Scenografia săptămânii a fost desfășurată chiar în spatele portarului român Otto Hindrich
1
Edvinas Gertmonas, debut cu o gafă „improbabilă” la noua echipă: „A fost vina soarelui?”
0
Lifestyle
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
Emma Răducanu și „cea mai bună resetare din toate timpurile” » În ce destinație de lux din Europa își petrece vacanța
2
Gazonul de pe Ghencea se află într-o stare deplorabilă și la primul meci al sezonului pentru Steaua
5
Soția fotbalistului de națională a stârnit furie cu ultima postare » Fanii au reacționat dur: „Cum să spui așa ceva?”
4
Dunărea seacă într-un ritm alert, ca în 1985. Record negativ de 1.400 mc/s, ...
Libertatea
De la iluzia „mai bogați ca ungurii”, la coada UE. Austeritatea lui ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Codul roșu de temperaturi extreme a fost extins de ANM. Harta județelor ...
Libertatea
Ce vorbesti... Steaua , Dinamo si Hotelul se bat la campionat ;))
Argasitule...mai bine ti-ai cauta "manta" de vreme rea...nu va vad prea bine nici campionatul asta,cu 0ierul shef in frunte...:)
"Poate cel mai aşteptat meci al sezonului, derby-ul dintre Steaua şi Dinamo ...", oare la ce se mai pros.ti.tue.aza. celelalte echipe sa joace fotbal daca poporul rroman asteapta doar un singur meci?
de ce ii tot ziceţi ţintar?
1x2. do . am meciuri live, livescore, cote
Culmea, meciul ce va decide campioana este programat in prima etapa, fara spectatori ! FORTZA RAPID ALEEEEEEEEEEEEEEE !!!
pa de ce ? Si ei sunt slabi daca pleaca Torje.
Dupa TINTAR, Dinamo e 100% campiona.Mai bine s-ar pregati de Liga Campionilor.
Asta e conducator cu viziune de ansamblu....el se teme de vreme, ca in rest nu are probleme. Argaseala, mai nene te anunt de pe acum, ca indiferent cum va fi vremea...se joaca pe noul stadion National Arena....deci relax, acum va puteti pregati in liniste!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.