Alte știri din fotbal
Dinamo are un pan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
0
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
0
Clubul din Superliga a rupt contractul cu 5 jucători
0
Cătălin Cîrjan vine cu explicații: „Voiam să lămuresc de mult situația asta”
1
Știri din fotbal internațional
Mihai Stoica, surprins de ce a găsit pe stadionul lui Dinamo Zagreb: „N-am mai văzut așa ceva”
0
Dinamo Zagreb - FCSB, meci de totul sau nimic » Echipa de start OFICIALĂ! Gigi Becali s-a ținut de cuvânt
23
Gestul lui Florinel Coman, după golul marcat în Supercupa cu desfășurare dramatică
0
Donald Trump va fi protagonistul unui alt moment major în 2026
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Cum vrea Trump să controleze bucăți din Groenlanda fără să o anexeze
Libertatea
Tu gandesti altfel decat stiinta, dragule. Nu prea te-a incurcat si oricum ai reusit s-o eviti cu succes cand a fost cazul.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Respect Eftimie! Becali = prostul României.
Auzi băi Gago, RKI spune că în Europa la 1992 decese nevaccinați, vine 1 deces vaccinat. Am uitat să menționez ca e vorba de pacienți sub 65 de ani. Dar vreau să mă corectez...rata de deces la oameni sub 65 de ani și vaccinați este de 0,05%.
Sa nu va vaccinati! nu nu! Ca in doi trei ani de zile va transformati in omuleti verzi cu ochii mari si cu bucile mici! Nu conteaza ca toata Europa occidentala s-a vaccinat. Noi suntem mai destepti dom'le! :))))) poate incet incet ne-o aduce cineva in 2021 din 1820 de unde suntem acum.
Pai si de Crăciun ce facem!? :-)))
Parerea omului, nu are decât sa se vaccineze dacă așa considera ca e bine pt el, tot respectul, însă pica in penibil dând sfaturi altora fără a fi măcar tangential in domeniu. Am mai spus, repet: vaccinul este disponibil de cel puțin 6 luni “la liber”timp berechet pt ca marea majoritate sa își cristalizeze o opinie, cei care au considerat ca le e benefic l-au făcut, ceilalți nu, timpul “muncii de lămurire” a trecut demult. In plus, si daca sa presupunem ca la următoarea slujba Daniel imdeamna enoriașii sa se vaccineze, Șoșoacă urca la tribuna Parlametului si cere vaccinarea obligatorie, ce s-ar rezolva!? Pai de la prima doza si pana la obținerea protecției oferită de vaccin trece o luna! Pana atunci am si uitat ca a fost CoViD! România are nevoie acum de antivirale și alte medicamente care pe la alții au dat rezultate nu de vaccin! De asemenea, poate și mai important: in loc sa se bată apa in piua cu vaccinul, “influesării” ar trebui sa se concentreze pe informarea publicului, cum sa se protejeze, ce sa facă exact încă de la primele semne, cum sa le recunoască etc etc etc nu sa vedem oameni la ATI care au simptome de o saptamana și au crezut ca boala trece de la sine, ca o răceala obișnuita.
Adică dacă nu gândesc ca tine, să mi se facă dosar penal?!? Tu ești ***?! Ai trăit pe vremea lui Ceaușescu sau numai ai auzit de el?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Compari mere cu pere din lipsa de neuroni!Cei care mor din cauza fumatului sau al alcoolului o fac pe peripeția răspundere și nu infectează pe alții!Nu vezi ce prost ești?Mergi și vaccinează-te!
Un lucru comun al pro-vaxxer-ilor care comentează aici pe gesepe este că, atunci când nu au argumente obiective, îi numesc “proști” pe cei care sunt anti-vaxxers. :) Și de cele mai multe ori “deștepții” vaccinați abia pot să scrie câteva cuvinte sau fraze coerente, de zici că sunt aruncate aici cu lopata, dar pun fără ezitare cuvântul “prost” în amalgamul de vocale și consoane ce formează mesajele lor. Lol ——— Auzi băi române, dus de nas de un guvern mincinos și tiranic, când te vei trezi?! Ultimele versuri ale imnului României “ Murim mai bine-n luptă, cu glorie deplină, Decât să fim sclavi iarăși în vechiul nost' pământ!” - nu se referă doar la o luptă împotriva unui dușman care ne vroia sclavi altădată (și ne vrea și acum), turcu’ și austro-ungaru’ care au venit în veacul trecut să ne ia pita și slănina de la gură. Sunt foarte sigur că cei mai mari dușmani ai unui popor sunt chiar conducătorii lui. —— În altă ordine de idei, decizia de a ne vaccina trebuie să fie personală, nicidecum un lucru dictat și forțat de guvern pe gâtul cetățenilor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.