Alte știri din fotbal
Ochelari de mii euro și țipete care au zguduit vestiarul » O nouă reprezentație a lui Ionuț Chirilă: „Unde o dai, mă, în condiții de adversitate?”
0
Marius Bilașco a comentat ironia lui Dinamo din săptămâna derby-ului
0
Gigi Becali a pus ochii pe Karlo Muhar, dar MM Stoica a intervenit
2
Matthias Verreth, primele declarații la Dinamo: „Am venit pentru că vreau un mediu nou. Eu sunt un număr 6”
0
Știri din fotbal internațional
Răsturnare de situație! Vicecampionul mondial se căsătorește cu fosta iubită: „Visez la această zi de multă vreme!”
0
Finlandezul care a jucat pentru Universitatea Craiova crede că oltenii au un mare avantaj împotriva lui KuPS
0
Acord pentru transferul lui Frattesi » Unde îl împrumută Inter și cât ar putea încasa pentru cedarea sa definitivă
0
O ofertă nouă a echipei lui Chivu pentru Djed Spence: „Inter vrea să închidă astăzi transferul”
0
Lifestyle
Rodrigo de Paul se căsătorește cu fosta lui iubită: „Visez la această zi de multă vreme!”
0
Sorana Cîrstea a văzut imaginile de la căsătoria Irinei Begu cu antrenorul ei și a reacționat într-un singur cuvânt
5
Starul din Formula 1 a făcut pasul cel mare! A cerut-o de soție pe superba Carmen, în plin sezon
0
După titlul mondial, fostul coleg al lui Drăgușin și-a cerut iubita în căsătorie: „A spus da, pentru totdeauna”
2
Un TIR încărcat cu pui a lovit un pod de pe Autostrada A1 București – ...
Libertatea
Tragedie cumplită în Dâmbovița: 5 morți după ce un tânăr fără permis a ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
O șoferiță a cumpărat un Mercedes C63 AMG second hand și s-a trezit cu ...
Libertatea
Iftime,joaca poker! Asa a fost si cu Chindris,i-a bagat in cap copilului ca e mare jucator. A refuzat 500 de mii,ca cica il da pe 1 milion,ca are oferte din strainatate gramada. Si ce a facut? Si-a batut joc de toata lumea inclusiv de El insusi. L-a vandut pe 120 de mii,cu un contract facut aiurea,si unde e Chindris? Nu are echipa,e somer!!
"Vrea să arate că e și el șmecher și că pune prețul mai mare la Dawa, după ce l-am păcălit cu Edjouma. Dar numai că eu nu sunt atât de interesat, că dacă eram, dădeam. Când vreau marfă, nu mai contează prețul”, a declarat Gigi Becali la emisiunea „Ora exactă în sport” de la Pro X."/vezi sa nu te pacaleasca cu punctele din play-off ca atunci te-a ars la pipota,gigi.mai bine evaluai valoarea marfii(cele 12 puncte puse in joc din dubla meciurilor pe care le joaca botosaniul cu cfr si patruconsoane,6pct.cu echipa ta consonata si 6pct cu cfr)si dupa aia comentai.
Ce jucator luat de la Botosani sau de la Hagi a confirmat?! Nimeni!! ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ai sa plangi *** cum plangi cu chindris !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.