Alte știri din fotbal
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
0
„Mi-e rușine să mai ies în oraș!” » Jean Vlădoiu anunță schimbări masive la Slobozia: „Să vedem cine vrea să rămână”
0
Purece a „ciupit” tare după eșecul de la Galați: „Mă simt UMILIT! Fac un apel public la cei care conduc această echipă”
0
Oțelul - Unirea Slobozia 3-0 » Joga Bonito până în play-off! Slobozia se scufundă: spulberată și la Galați
1
Știri din fotbal internațional
Iau în calcul orice variantă » Presa din Statele Unite ale Americii a identificat 6 jucători-cheie în lotul naționalei României
0
„Un spectacol bizar” » Reacție vehementă din partea unei naționale europene după tragerea la sorți a CM 2026: „FIFA ar trebui să se concentreze pe fotbal”
0
Turcii nu iau în seamă România și se văd deja la Campionatul Mondial: „Este esențial să câștigăm grupa”
0
Coincidență uluitoare la Mondialul 2026: meciul de deschidere din 2010 se repetă, chiar în aceeași zi a calendarului!
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
alingeorgian, cum poti tu sa vorbesti cand tii cu dinamo? mai aveati putin si il repatriati pe haldan
La ce nivel e acum in fotbalul romanesc , ajunge golgheter sigur.
Trebuia sa maninci si tu ca^^cat, nu puteai sa te abtii !!!!!!!!!
sa-l ia si pe badea si pe ghionea, cimitoru elefantilor ca e oieru la fundul sacului
credeti ca moraes e cu mult peste asta?!nu cred....totul tine de bulan si de forma de moment....a avut si badea momentele lui care pot sa reapara...cine stie!mai ales ca e de geaba :)) asta-i place oitzei...moca moca
Nu renunta el la SERIA A pentru liga 1:))
incepe si steaua ca dinamo sa repetrieze... l-au adus pe dica, daca il mai iau si pe badea incep sa arate ca dinamo cand n-are bani si aduce toti expiratii!!! FORZA STIINTA!!!!!!!
CIOÁRĂ cyory f. Pasăre sedentară, de talie medie, cu cioc mare, puternic și cu penaj cenușiu sau negru
Da de Thereau ce ziketsi?
sa nu-i dea steaua o mana de ajutor dupa figuratia facuta in acel meci de trista amintire vaslui-steaua in 2006?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.