Alte știri din fotbal
Rusescu a ieșit „la tablă” și a tranșat faza golului din Turcia - România: „El face toți banii, 80% din gol!”
0
Primul nume care „nu plânge” după ce naționala României a ratat calificarea la Mondial: „Viața merge înainte”
0
Directorul GSP a luat la rând „tricolorii” și surprinde: „Uzura, vârsta... Nu mai e același Lucescu!”
10
România, colaps tactic la ultimul mare meci al lui Lucescu » Unde a greșit flagrant selecționerul
7
Știri din fotbal internațional
Probleme pentru Argentina » Golgheterul din Ligue 1 ratează Mondialul
0
Primă specială pentru jucătorii din Kosovo după victoria contra Slovaciei
0
După o victorie dificilă, selecționerul Gattuso este încrezător în calificarea la Mondial: „Suntem pregătiți”
0
Luca Toni: „Mă faci să râd! Conte e strateg, și apoi e la 7 puncte în spatele lui Chivu, despre care spui că e varză”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
Domeniile care caută cu disperare specialiști. Ce salarii le oferă
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Bătrâna misterioasă care deține în acte „Peleșul” lui Gradu Cârpaci din ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
in loc sa fie siderat ca fc lotus coafor e dinamo doar in liga 1, ca are 25 de infrangeri in 30 meciuri, lui ii pasa de Steaua
Toni Petrea si Edi Iordanescu sunt mari maestri la a vorbi fara sa spuna ceva!
Vali Moraru nu e ăla care s-a însurat la 25 de ani și a fost părăsit de nevastă la 26? Păi, aici sunt două variante: ori era homo, ori nu putea. În orice variantă iese prost pentru el.
Vai ce supărat este dl Vali Moraru, ce-o fi vrând dumnealui, dl antrenor sa tot bata apa-n piua cu jucătorul keseru care nu joacă nimic când este introdus pe teren ? Să zică ce, el că antrenor, ca patronul mai dictează schimbările? Nu a zis jijică de atâtea ori, trebuie să zică și antrenorul asta de fiecare data a să-l satisfacă pe el vorbitor la tv? Auzi băi Radu Moraru, până la urmă ai aflat că jermania iubită se cheamă oficial tot RFG adică Republica FEDERALĂ Germania, asta așa că chestie ! Hai" maestre", mai fă alde matale înc-o furtună într-un pahar cu apă, ești penibil, omule !
Si noi vrem prezentatorii de la Sky nu prostavanul de Moraru
Ce bine e fără Vlad. Altă viață!
La care "penalty nedat" te referi, mai exact? Ca ati reclamat doua situatii atunci, din cate imi amintesc...
Dar când a fost penalty nedat cu Fcu Craiova, dar cu Voluntari chiar 2 penaltyuri nedate. Ma cum se face, ca tu vezi doar ce iti convine?
In acelasi timp, in care Dl V Moraru este deranjat de antrenorii ", de paie",..din fotbalul romanesc. care mint cu nerusinare, zambind...chiar, acelasi Domn Moraru se face ca nu vede ca,...meci de meci, FCSB este ajutata ( "impinsa"...la victorie ) ..mai mult decit jenant, de catre arbitri. Cu Farul a fost un penalty..." de manual" ..refuzat de fluieras ( si nu doar atita...)...si nimeni nu ne spune ca arbitrul asta a venit cu un mandat...la meci. Cum poti explica, altfel, cind, meci de meci, FCSB este gretzos ajutata de arbitri, creindu-se ierarhii false. Cum sa nu vezi asa ceva ?. Cum sa nu faci din asta "un cap de afis" ? Cum sa nu protestezi ?. Mereu vine...alde... Naom si ne spune : " Noi va dam banii ", ...dar pentru ce ii dati ? Pentru furaciuni evidente ? Pina cind totusi ? Nici nu te mai miri cind un Ilie Dumitrescu ( " mare expert") nu vrea sa vada asta , si vorbest, cu condescendenta, despre Cioban. Este destul, cred ca ar trebui sa fiti evitati de cei care vad *** Ciobanului, conduse de la varful FRF !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.