Alte știri din fotbal
Dinamo a anunțat oficial prelungirea contractului: „Simbolul și puterea continuității!”
0
S-a stabilit programul etapelor 5 și 6 din Superliga » Când se dispută derby-urile Craiova - Rapid și Dinamo - Rapid
0
Verdict la Disciplină: un meci fără spectatori, după Rapid - Dinamo! » Lovitură grea în lupta la titlu
0
Gică Popescu dezvăluie ce l-a sfătuit pe Hagi, înainte să preia naționala: „Nu mi-a cerut părerea, dar i-am spus eu să facă acest lucru”
0
Știri din fotbal internațional
Triplul campion al Superligii, despre calificarea țării lui la Mondiale: „O săptămână se petrece! Veți vedea o surpriză”
0
6 schimbări majore care vor fi implementate la Campionatul Mondial 2026
2
Au apărut imaginile! Cum a trăit Novak Djokovic loviturile de departajare la Bosnia - Italia
1
Selecționerul Bosniei le-a închis gura cu două fotografii și 6 cuvinte, după minunea cu Italia
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Procesul avocatului prorus care îi îndemna pe suveraniști „să pună mâna pe ...
Libertatea
Medic din Capitală, găsit înjunghiat în urma incendiului izbucnit în ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Donald Trump ia în considerare să retragă SUA din NATO: „Mă gândesc serios ...
Libertatea
La cum a jucat Chiri astazi in meciul cu Turcia,nici nu iar fi prea greu sa-l inlocuiasca
Vezi cazu Bale care vroia sa plece la Real. N-au putut sa-l tina, si mai avea 2 ani cu ei.
cind pleaca jucatori buni,incepeti sa urlati precum cii nii la luna,chiar si cind vin jucatori noi, tot asa faceti,dar atunci cind joaca ff bine ,nu mai incetati cu laudele.
Asa-i ca esti bolnav ?
Sunt multumit de transferuri. Avem dublate toate posturile, mai putin fundas dreapta ( vorbesc de lotul pentru grupe C.L.) insa exista solutii in caz de...avarie ! Mama, ce mai pune Reghe biciul pe noii veniti. Ii aduce imediat cu picioarele pe....teren ! :-)) Am mare incredere in baieti si sper sa reuseasca o PREMIERA: CALIFICAREA IN PRIMAVARA Champions League ! Ar fi prima REALIZARE NOTABILA din fotbalul romanesc sa fii printre cele mai bune 16 ECHIPE DIN EUROPA in sistemul actual de desfasurare al C.L. Avem valori, avem caractere, ne trebuie si ceva sansa ! FORZA STEAUA !!
"culorile lui Steaua"? Nu cumva tu ai scris si celebrul banner cu "A-TI"?
Alpain , pune o poza cu tine sa vedem ce frumos esti. Daca tot nu-ti place Chiriches, nu ti se pare atragator, ia spune la care jucator de la CFR ai bucurii. Sau ii faci fericiti pe mai multi din lotul lor?
Dar cine nu-l poate inlocui pe Cap-de-Cal?!? Pana si Adi-Piticul-de-Minune poate presta mai bine decat Chichirichi.
e un lucru care nu l-am inteles, de ce sa vinzi jucatorii cand ai trecut in grupe si de ce sa cumperi , e clar ca ;ui varela ii trebuie timp de acomodare, si e clar ca nu trebuie sa vinzi un jucator bun inainte de a trece la nivelul urmator, probabil teama de a nu il mai vinde te face sa il vinzi asa repede , sunt sigur ca era alt pret daca chiriches juca bine pana in fazele superioare
eu nu stiu despre ce indice vorbesti tu dar pune un link. eu l-am vazut ca dadea pe langa ea si la bistrita si la cluj. aia de la petrolul i-au dat viteza repede . iti spun eu ca Chiriches l-a facut fotbalist.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.