Alte știri din fotbal
Anchetat pentru ucidere din culpă, Kader Keita i-a arătat judecătorului două oferte de transfer și a primit acceptul să părăsească România!
0
Jucătorul arătat cu degetul după FC Botoșani – Rapid: „E clar că avem o problemă acolo”
3
Andrei Nicolescu: „O să spun o chestie. După Craiova, cel mai mult m-a bucurat că ei s-au ofticat atât de tare”
0
Scandalizat de noua modă de a începe meciurile în Superliga: „Băi, băieți, terminați cu prostiile astea! Ce copiați? Prostia?!”
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Iuliana Pepene, întrebată direct: „Cât de greu este pentru un bărbat să-ți câștige inima?” » Răspunsul oferit de prezentatoarea TV
15
Pe 29 iulie, noua sală de 4.670 locuri din România va găzdui debutul FIBA U18 Women’s EuroBasket 2026 - Division B
8
Motorina sare de 10 lei, la un lanț de benzinării din București, marți, 28 ...
Libertatea
Cât costă cinci zile la mare în vârf de sezon. Hotelurile cu servicii all ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Reactorul nuclear 1 de la Cernavodă, oprit din lipsă de apă, pentru prima ...
Libertatea
total adevarat. asa adauga ca nici nu se potriveste stlului cfr, calculat si defensiv. lui ii place sa ia riscuri ofensive si sa dea libertate vedetelor (cum a facut la astra, cu budescu, alibec, teixeira, sapunaru).
Vasile castiga campionatul si in insolventa cand a fost,dar n au mai tras jucătorii pe ultima sută ca nu le ieșeau banuti..*** i vasile pe puturosii aia vechi gen omrani,deac.Alegere buna,un om deosebit,cu bun simt,prinde prin felul lui de a fii si la suporterii.numa traba lăsat să facă treaba,nu dat cu paru în cap după 2-3 meciuri
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Îmi vine în cap o melodie veche a lui Ca$$a Loco. Pe care o știe și Rednic.
Nu are cine stie performante ca antrenor. Este scump, asa cum recunoaste. Este sub contract cu turcii. Are gura mare, de multe ori, si gesticuleaza nepotrivit. Este un individ conflictual - a se vedea desele iesiri pe care le are in Turcia - se cearta cu toata lumea, arbitrii si adversari isi critica sefii ca nu il respecta. Si mai are un ”pacat”: nu asculta de ”stăpân” !
Minteuan nu ar fi bun? Cred ca are mai multe rezultate pozitive in comparatie cu toti Tati si Muti la un loc....
Sursele GSP: Udrea, Craitoiu si Raureanu! ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Unicul care il putea inlocui cu succes pe dan petrescu la cfr era sumudica...
Dan Petrecu, cu bune si cu rele, trebuia mentinut pana pe 22 decembrie. Până atunci, conducerea trebuia sa negocieze si sa ajunga la un acord cu alt antrenor. De calitate.
ar fi fost o idee proasta si ptr mutu si ptr cfr.
Hai, nu mai spune... Parca semnase si urma prezentarea. :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.