Alte știri din fotbal
GSP.ro, confirmat! A părăsit Dinamo și a fost prezentat de un club rival
0
Marius Baciu: „Franţa este o echipă care se apropie de ceea ce încercăm şi noi să jucăm”
2
Asemănare între echipamentele celor două mari rivale din Superligă
1
În plin scandal de pariuri, Damjan Djokovic a evoluat azi pentru CFR Cluj
2
Știri din fotbal internațional
Mohamed Salah, după eliminarea dramatică în fața Argentinei: „Toată lumea a văzut ce s-a întâmplat”
0
Lionel Messi: „Ar însemna o moștenire care va dăinui pentru totdeauna”
0
Veste uriașă pentru Maroc înaintea sfertului cu Franța! Golgheterul echipei, tot mai aproape de revenire
0
Elveția - Columbia, ultimul meci din optimile Campionatului Mondial
1
Lifestyle
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
29
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
7
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
3
Moment fără precedent în Ungaria, televiziunea și radioul public au încetat ...
Libertatea
Panică la marginea Capitalei: urs de 500 de kg văzut în Pădurea Snagov. ...
Adevărul
Arenă unică în România! Un bloc de locuințe este chiar în spatele Tribunei ...
GSP SPECIAL
Orașul care se scufundă. Raportul cercetătorilor de la Institutul de Fizică ...
Libertatea
Se pare ca pedeapsa e mai mare daca Galamaz nu face plangere. Pai, atunci sa nu faca si sa speram ca redusul mintal o sa primeasca cat mai mult. N-ar strica un exemplu drastic, prea sunt pline galeriile de dobitoci !!
sunt dispus sa fac un pariu, tipul neavand antecedente penale, ori face puscarie pana intr-un an, ori ia cu suspendare 3. Bine mai apare si varianta cea mai stranie: Galamaz nu depunde plangere, ceea ce nu m-ar soca daca stau sa ma gandesc la cazul de la petrolul, ar fi interesant sa ii vad dandu-si mana la televizor, insa martinovici va fi acolo si ii va tavali pe amandoi
Lasa, ca daca ne scapa de Marinar, acum era erou national.
Aici e vorba in primul rand de lipsa de educatie si de valori spirituale. Toleranta asta fata de ceea ce face rau societatii nu este buna deloc. Societatea devine din ce in ce mai mult bazata pe bani in detrimentul valorilor.
Corect ar fi asa: Galamaz sa faca plangere, pentru ca individul sa primeasca maximum, iar intreaga Sectie de politie sa fie destituita. Sa se faca baietii sculeri-matriteri,zidari, orice altceva, pentru ca politisti nu se pot numi.
Cred ca mai degraba tu ai fi exceptia.Eu vorbesc de galerii,care nu este totuna cu marea masa a suporterilor.Imi pare rau,asta este opinia mea referitoare la galerii,indiferent de culoare,au deviat demult de la a doar incuraja echipa.Este parerea mea.
nush dak mai e la puscarie seful stelistilor, mustatza, dar dak mai e, imi doresc k acesta scursura a societatii din ploiesti, sa cada' in celula cu el....sa vedem ce "smardoi" mai e atunci :))))))))
asa e ! o vor taragana 6 luni iar in matie 2012 apare de mina cu Butoane la Dansez pentru Tine !
Mai Alex !! NU MAI JUDECA O COMUNITATE vis a vis de comportamentul unor indivizi pe care ii numeri la abac . Fiecare galerie are uscaturile ei , in orice colt din lume . Dar galeria in sine si marea masa a suporterilor nu merita catalogata asa cum o faci tu !!! Chiar nu vezi diferenta ? . Nu vezi ca frumusetea fotbalului sta SI in galeria stelista , dinamovista sau rapidista , in spectacolul pe care il fac in tribuna . La un meci al nationalei stau langa tine in tribuna si suntem prieteni , apoi la un meci de campionat ma faci jegos si josnic ????
*sunt pline
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.