Alte știri din fotbal
Andrei Nicolescu, anunț-bombă pentru Dinamo: „Am făcut eforturi inimaginabile”
0
„E incredibil!” » Robert Ilyeș, șocat după duelul cu UTA: „De foarte mult timp nu am mai văzut”
0
Încă un titular de la FCSB e OUT cu Oțelul » Cum va arăta echipa
0
CFR Cluj - U Cluj, derby în Ardeal pentru play-off-ul Superligii! » Echipele de start
3
Știri din fotbal internațional
Al doilea meci amânat în La Liga » Sevilla - Girona a fost reprogramat
0
Arsenal, victorie fără mari emoții și un nou pas către titlul în Premier League
0
Barcelona n-a stat la discuții cu Mallorca și își consolidează poziția de lider în La Liga
0
Genoa - Napoli » Răsturnare de scor! 3 goluri în primele 22 de minute
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
VIDEO. Metoda folosită de trei români pentru a fura bani de la americani. ...
Libertatea
O campioană a României s-a îmbogățit cu banii de pe OnlyFans. Cândva nu-și ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Un român a murit de ziua fetiței lui, în Italia. Florin a fost strivit de o ...
Libertatea
Vor deveni caini negrii..................
mucescu nu a fost in stare nici la arabi sa fie antrenor, l-au evacuat aia de acolo in secunda doi,ce sa caute la dinamo,pentru ca este anghelache prieten cu mircea lucescu
Singurul decizie pe care i-o pot critica este aducerea lui Anghelache la echipa,din punctul meu de vedere nu aduce nimic nou,util echipa,nimic care sa o ajute sa creasca.
un comentariu foarte pertinent reddog,imi place cum gandesti.Citeam atunci cand se anuntase instalarea lui Negoita la Dinamo ca are o valoare cifrata la cateva zeci de milioane (20-30,pe acolo).Cu banii astia era greu de crezut ca va investi in echipa si va aduce super jucatori pe multi bani.Asa ca si-a asumat o reconstructie a lotului,a scapat de jucatorii cu salarii mari,a scapat de jucatorii plafonati,a platit datoriile clubului(pe vremea lui badea si borcea se vorbea de datorii undeva la 10-12 milioane,nu stiu cat de corecte erau cifrele,oricum realitatea nu era prea roz atunci cand a venit negoita).Merita apreciat si nu judecat,blamat,si injurat.
simt ca stoican va schimba total fata echipei in urmatoarele meciuri,a fost primul meci din retur, sa nu fim porniti in halul asta pe el si pe echipa asta,sa vedem in urmatoarele meciuri ce o mai fi..un singur lucru este clar, cioinac nu mai are voie la prima echipa.
eu cred ca andone trebuie adus de urgenta daca echipa nu are rezultate cu stoican...lucescu jr nu are ce cauta toata viata lui la dinamo,daca vine dam foc la stadion....
Pai nu Dragomir l-a pus pe Stoican la un moment dat pe lista cu posibilii selectioneri in locul lui Piturca ? Acum are de invatat de la Razvan Lucescu ?
Nu e musai sa cunoasca istoria clubului...Trebuie doar sa fie buni....S-a gresit atunci cind l-au demis pe Multescu..Echipa incepuse sa joace.. E greu fara bani..Ganditi-va ca pt steaua a fost f.f.greu chiar si cu multi bani...A bagat ciobanul din 2008 pina in 2012 pina a nimerit-o ..Si a bagat multi bani,a adus jucatori buni... E greu fara bani..CASH...Cine are CASH mult o duce bine azi...ciobanul e singurul care sta cu CASH-ul la gura ..are o gramada de bani
Lipsa de valoare a jucatorilor ca acum la Dinamo NU cunosc in istoria clubului.
razvan lucescu ? aiurea.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.