Alte știri din fotbal
Planul de salvare pentru a scoate România din subsolul UEFA? „Asta trebuie să facem! Am construit vitrine, dar n-avem fabricile!”
0
Ultimele vești despre starea de sănătate a lui George Pușcaș: „Atunci cred că va fi disponibil”
0
Galeria lui U Cluj anunță invazia Craiovei: „Ne-a revenit vocea după finala Cupei” + „Așteptăm un arbitraj imparțial”
0
„Nu îi duc lipsa!” » Fostul jucător de la FCSB a vorbit despre relația cu Gigi Becali: „Vreau să aflu de ce s-a comportat așa”
0
Știri din fotbal internațional
Inter - Verona » Echipa lui Cristi Chivu sărbătorește titlul pe „San Siro” + Vermeșan e rezervă la oaspeți
0
Roma a câștigat Derby della Capitale și a ajuns pe loc de Champions League » Juventus, „demolată” de Fiorentina
0
Final dezastruos » Revenit după 1084 de zile, Paul Pogba termină sezonul mai repede
0
Jucătorii lui Hearts au fugit de frica fanilor lui Celtic » Reacția învinșilor: „Așa ceva e...”
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Tot la Mona îți sta mintea ba etilistule! :-)))
Iar tu proaspat talpanist???
ni nu vreau să mă gândesc ce se întâmplă dacă-și face cska echipă de fete. câte cătăline vor fi pe forum, la ce vă gândeați? :)))))))
Balint : CSA- amatorism!
Rationamentul tau e foarte bun, ar mai trebui o completare, actualul club al Armatei fiind mostenitorul legal are tot dreptul sa-i poarte si numele: STEAUA
și crezi că așteaptă, ca tine, ajutorul odată pe lună, și să dea drumul tălpăneii drumul la porțile popotei, pentru resturi? știi tu vreun machedon sărac?
Niciuna nu mai e Steaua, "cea mare". Au falimentat-o, acum si mereu va fi doar o amintire frumoasa. "Mostenitoarea" legala este CSA Steaua, are brandul, palmaresul, stadionul. Restul e can-can.
Erau pe vremea lui Ceausescu, pentru ca atunci mancarea era la putere, iar un cioban castiga mai multi bani decat un doctor sau avocat. Nu confunda pragmatismul cu ignoranta.
iosive, esti culmea, chiar azi mi-am facut un prieten pe olx si e un inceput frumos de relatie, el vrea sa ne mutam impreuna...deci nu o sa mai intru pe-aici
Asa e , de aia cu mici exceptii sunt toti ciobani si ospatari (din tata'n fiu ) .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.