Alte știri din fotbal
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Steaua a dat răspunsul: ce se întâmplă cu Florin Talpan » „În urmă cu aproape două săptămâni...”
16
Știri din fotbal internațional
Franța - Spania, bătălie epică pentru finala Campionatului Mondial » Am intrat în prelungiri: 7 minute
33
Mikel Oyarzabal, printre zei! A egalat două legende ale Spaniei, după golul din semifinala cu Franța
0
FIFA încasează sume uriașe din cartonașele de la Mondial! Un fundaș marocan a devenit „cel mai scump” jucător al turneului
0
Didier Deschamps a intrat în istorie! Record absolut la Campionatul Mondial: l-a depășit pe legendarul selecționer
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
ce pretentii ai de la ziaristii romani, asta e meseria care a adus tara la sapa de lemn! ascunsi in spatele libertatii de exprimare au creeat monstrii in sport si in politica ca sa aibe ei despre ce scrie si cand nu mai au inventeaza replici celei de mai sus. :-)) ps: oare cine ami are respect ptr presa romana,...intr-o zi au sa-si citeasca singuri hartia igienica numita de ei ziar,...mahala tata!?! :-))
bravoo,dar trebuie cel putin 3...4 transferuri..
bravo fc vaslui chiar daca ati fost furati sinteti in frunte
Felicitari Vaslui! Al doilea an consecutiv cad termina pe podium. Constanta sigur va aduce si performanta.
sa avem noi un parcurs frumos in Europa Ligue si sai lasam pe valorile "incontestabile"ale fotbalului romanesc sa ne uimeasca cu parcursul lor in LC. ;-))
Ce inseamna cuvantul 'degeaba' din titlul articolului?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.