Comentarii (47)
 •  12 Aprilie 2010, 11:37

pai ce sa mai spun de meciul din cupa unde brasovul a privit cum creste iarba gazonului vreo 20 de minute acolo cate prelungiri ar fi trebuit sa dea arbitrul?

•  11 Aprilie 2010, 21:38
Postat de pe 11 Aprilie 2010, 13:06

Nu va mai plangeti atata ca niste copii.Ati avut o repriza un om mai putin,un gol marcat si v-au dominat adversarii toata repriza a doua.Arbitrul v-a avantajat tot meciul si v-a dezavantajat poate 90 de secunde.L-a batut Dumnezeu pe Porumboiu ca voia sa se alieze cu dracul impotriva Timisoarei.Cineva e sus si vegheaza.Urmeaza acuma si ceilalti.

cat despre cele doua minute suplimentare dictate pt. ca portarul vasluiului a stat vreo doua minute pegazon...cine a vazut intrarea criminala a lui Apostol Greatza, se va intreba de ce Hatzegan Dinamo nu a dat eliminare...Asa e in fotbal, dar mingea ca si soarta sunt rotunde.se va vedea, cand steaua va termina pe locul 4 si dinamo pe 7 pacat ca nu mai e intertoto, sa prinda si ei

•  11 Aprilie 2010, 21:35
Postat de ak47_killer pe 11 Aprilie 2010, 09:37

care sunt acei super jucatori ai vasluiului de va luati de laca zici ca joaca messi cr9 si cu xavi sunt citiva jucatori bunicei care au strins citeva partide pe la echipele lor nationale si cam atit iar echipele alea gen honduras parerea mea e sub rominia si daca ne uitam la dinamo sau steaua vedem un tanase care e titular un niculae care are jucate si marcate pe la sportig o caruta de goluri il mai gasim pe nicolita titular incontestabil la romini si de ce era vasluiu la coada pina sa vina LACA

bai obositilor! cum adica Laca nu e antrenor??Pai nu trage elt.steaua de cand a venit la vs? Pai daca ai om in plus si 1-0, nu e normal sa schimbi jucatorii si sa bagi ragaliile de Zmeu si triompeta aia Delgado? Ce antrenor esti cand nu joci cu niciun varf, cand Neagu n-a vazut mingea vreo 75 min. si in min.76 a fost schimbat?

•  11 Aprilie 2010, 18:25

bravo domnul poruboiu va pricepeti si in comert si sport mult respect ce-ati facut in viata si comert in viitor numele tau in vaslui va ramine chiar si dupa moarte.VA UREZ MULTA SANATATE din partea lu marcel si biatrs

•  11 Aprilie 2010, 14:22

Ce mai zice uratania cu cap de bibilica MMStoica ?? Cu noroc porcesc si cu arbitri au castigat anul trecut si asta vor si anul asta.

•  11 Aprilie 2010, 13:06

dorelino
dorelino  •  11 Aprilie 2010, 11:00

urziceni cea mai norocoasa echipa!o campioana fabricata de voi presa si de arbitrii straini vai mama lor sun jalnici!

•  11 Aprilie 2010, 10:56

cel de sus nu doarme niciodata.acum nu-ti mai convine?sunteti niste oameni de nimic.

•  11 Aprilie 2010, 10:49

Porumboiu este un om parsiv si fara coloana vertebrala;La Timisoara trebuia sa aiba 2 eliminati si doua lovituri de la 11m (doua henturi in careu)dar arbitrul nu le-a dat,oricum nici handicapati aia nu erau in stare sa o bage in poarta,meciul a fost castigat cu arbitri . Nici cu MM nu mi-e rusine ,fara arbitraje favorabile Urzica s-ar bate la retrogradare.