Alte știri din fotbal
Dramă la U Cluj » Macalou a plecat de urgență din România și nu joacă cu Rapid
0
Mircea Lucescu a suferit un infarct miocardic acut! A fost salvat de medici, acum e în unitatea ce tratează cardiaci critici
7
Ședință de urgență! Ciprian Ciucu vrea ca Primăria să scape de Arena Națională » Ce s-a discutat astăzi
22
Ultimele vești despre situația medicală a lui Kennedy Boateng » Surpriză pentru „câini”
1
Știri din fotbal internațional
Fostul arbitru de top Björn Kuipers, despre fiica sa grav bolnavă: „Eu fluieram undeva în lume, iar ea…”
0
Fostul atacant al lui Real și Bayern, internat de urgență în spital! » Mondial în pericol
0
Legenda Romei pleacă de la club după 53 de ani
0
Înainte de Campionatul Mondial, Neymar recurge la un tratament inovator cu propriul sânge
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Un pompier a făcut infarct, după ce a aflat că va fi concediat de Ciprian ...
Libertatea
Cutremur la Pentagon în plin război cu Iranul: șeful Armatei SUA, forțat de ...
Adevărul
Comunicatul primarului Tiberiu Iacob-Ridzi, după investigația publicată de ...
GSP SPECIAL
Ucraina cumpără o fabrică strategică din România, veche de 75 de ani, cu ...
Libertatea
nici NOI NICI EI NAM JUCAT MARE LUCRU...... acum ce sa zica si hizo, na putut sa ne dea 1 gol, ca ni lam bagat noi in poarta si acum zice ca e furat, sa fi marcat 3-4 goluri si atunci sigur nu mai avea nimic de comentat
nu aveti nici un punct in LC, ...deci pliscu mic fata de moldovenii de la Vaslui! ;-))
am fost la meci i s-a vazut clar cum vasluiul a fost dezavantajata.... nu mai e nimic de spus decat "dinamo va fi campioana din butoate"
Nea Porumb da vina si pe ursul din padure cand ia bataie.Daca JIJI si Iancu o fac din prostie el o face din marlanie si rautate.El e furat mereu!!!!
Cata dreptate ai, "Marite Alpin", ce ne-am face fara "mintea" matale, care le stie pe toate, chiar si pe cele ce nu sunt!... Chiar nu stiam ca Becali si Argaseala cotizau constant la seful arbitrilor cu bani si sampanie ca sa aiba Steaua arbitraje favorabile, in timp de "amaratele" de Dinamo si CFR, "marile echipe de suflet" ale romanilor, erau jecmanite de "fluierasii" de casa ai Stelei:)) Mare e in internetul asta, ca toate "geniile ascunse" isi pot arunca excrementele gandirii in eterul necuprins...
Porumboiu face spume la gura ca a fost furat !!! da cu Dinamo cum a fost ai luat puncte ,,MOCA" asa esti invatat , ,,PORTOCALIULE vorbesti de corectitudine ,ce crezi ca voua va apartine totul daca impreuna cu Pinalti a-ti momit electoratul ca SA CASTIGI Cva banuti cu ajutorul lui Radulescu ,,acelasi lucru vrei si de la Craciunescu ,R$USINE,RUSINE,.AQpropo cati jucatori din judetul Vaslui joaca in echipa, cati jucatori ba crescut acest club??
am uitat:ca de obicei UN TITLU DE PROST GUST.cine esti tu,ala ce ai scris articolul,sa dai verdicte? "i'a papat coltescu"- pe langa exprimarea de gradinita,tot articolul este o lauda a performantelor vasluiului.si mai ales ne spui parerea ta,parere pe care trebuie sa o luam ca fiind cea reala? cine esti tu ? cine a platit articolul? sau este din vechi? toti analfabetii au ajuns sa scrie iar noi citim ca "prostii" aberatiile unor inculti.
a disparut iancu (din liga1) dar am ramas cu porumboiu:niciodata echipa lui nu a fost ajutata,ceilalati sunt de vina, ei deloc.sia gasit si antrenor pe masura:hizo-alta cacealma.cand i'a dat al doilea galben(fault din spate-si intentia se pedepseste) papp deja adunase cateva faulturi dupa primul galben.la fel de adevarat este ca si capitanul gazului merita de mult 2 galbene.dar cuplul hizo-porumboiu sa vada ca au avut in 10 oameni ocazii mai mari decat in 11 si mai consistente.coltescu este de vina cu nu au bagat'o in poarta?oare cand se vor vedea pe ei acesti 2 indivizi si apoi pe ceilalti?
respect coltescu...mi-ai facut o zi fericita...fc porumbel,echipa de locul 10-12 cu toti expiratii sai...
Buna ziua, eu sunt mediesan si normal ca sunt fan al gazului dar nu inteleg de ce trebuie sa iasa in evidenta in meciurilea astea mai mult albitri decat fotbalistii, gazul a jucat slab si datorita experimentelor facute de antrenorul nostru fara doar si poate din tribuna de unde am vazut eu meciul s-a vazut clar ca vasluiul merita clar victoria dar nu inteleg de ce oameni ca coltescu asta trebuie sa iasa ei in evidenta si sa decita meciul dictand cartonase galbene la indemnul multimii, vasluiul a pierdut in primul rand datorita impreciziei lor la finalizare si nu a albitrului, nu inteleg de ce porumboiu nu vede treaba asta mai mult decat un cartonas rosu a lui papp care sincer a fost corect.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.