Alte știri din fotbal
Ei sunt cei mai buni marcatori și pasatori din Superliga în anul 2025
0
Dorit de Gigi Becali, Louis Munteanu s-a fotografiat în tricoul celor de la FCSB » Urmează transferul?
0
Mesajul președintelui FRF, Răzvan Burleanu, la finalul anului 2025: „Mai avem doi pași”
0
„Am fost furat de români!” » Fostul șef din Superliga acuză: „Am luat o țeapă mare”
0
Știri din fotbal internațional
Fenomenul „Woltemade” » 833 la sută într-un singur an!
0
„Curățenia” de iarnă: Chelsea vrea să renunțe la 6 jucători
0
Haaland a luat în serios amenințarea lui Pep Guardiola!
1
Și-au pus mâinile pe cap! » „Foarfeca” incredibilă de la Cupa Africii pe Națiuni, prezentată din toate unghiurile: „E regele”
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Plaje exotice vs bradul tradițional » Fotbalul românesc s-a împărțit de Crăciun: imagini din vacanță
3
Fosta soție a legendei din NBA șochează din nou! A apărut la eveniment fără lenjerie intimă și cu un iubit mai tânăr cu 20 de ani
2
Starul din NBA a avut parte de o surpriză de proporții din partea iubitei sale » Cadoul primit l-a făcut să exclame: „E cel mai bun lucru din lume”
0
Fosta soție a legendarului Tom Brady s-a căsătorit în secret cu antrenorul de jiu-jitsu: „Nu ar trebui să fiu învinovățită”
1
Donald Trump se laudă că l-a presat pe Emmanuel Macron să crească prețul ...
Libertatea
Visul italian din Toscana, la preț de garsonieră în Cluj. Domeniul are o ...
Adevărul
De la Minerul Vulcan la Bayern Munchen și Marseille! » A antrenat din SUA ...
GSP SPECIAL
Filmul accidentului groaznic din Bistrița Năsăud. Diana și Alex sunt ...
Libertatea
niste idioti! E peste tot ce are rapidul la ora asta.
Ne bucuram ca spurktzii sau jeavrele au timp sa comenteze si ii intereseaza problemele Rapidului..Mai bine uitati-va pe la voi ca e deranj la fel de mare.. Si vreau sa adaug la ce am zis mai devreme ca imi cer scuze ca l-am uitat pe Boya de pe lista..El e al 2lea care tb sa plece dupa Cesar..
Buna afacere; sa cumperi cu bani multi si sa vinzi cu bani putini! O asemenea performanta doar unul ca Copos era in stare! Rapidistii lu' ..peste sa faca ciocul mic pentru ca l-au denigrat pe Dani Coman (un portar f. bun) si i-au ridicat in slavi pe unii ca Cezar, Pardo, Andrade etc. Asa va trebuie. In ,,C'' cu voi! Huoo Rapid!
@stentor - bai asta, nu zice nimeni ca se tine cont de opinia noastra dar fiecare isi exprima parerea liber...macar atat sa avem si noi cu democratia asta, ca in rest e praf in ochi! Cum ti-ai spus tu parerea poate oricare sa se exprime, unii poate nu au prieteni rapidisti si aici dezbat problemele echipei..problema ta care e mai baiete?
SA PLECE BOYA CARE NU JOACA NIMIC. DJALOVCI TREBUIE SA RAMANA. La Rapid este un haos total. Nu exista nimeni capabil sa ia hotararile corecte ? Jucatori buni au ajuns ratati la Rapid. Exemple Pardo si altii care nu se ridica la valoarea pe care au demonstrat-o pe unde au fost inainte. Cred ca o mare vina o au antrenorii care nu au pregatit lotul corespunzator si au aruncat in lupta jucatorii la momente necorespunzatoare. Si conducerea clubului are partea ei majora de vina ca si patronatul.
cred ca primul care ar trebui sa plece e Peseiro!e varza frate,ce sa mai...
mdaa.... j cesar... se vede ca are calitate dar ceva se opune sa si-o arate, poate antrenorul, poate mentalitatea lui ca jucator "vedeta" poate pur si simplu nu-l ajuta echipa sau nu-l mai ajuta pe el picioarele. orice-ar fi daca tot pleaca, sa plece pe bani, nu gratis!
MINCIUNI GSP !
Uneori,accepti si desteptarea din ceasul al 12lea! IN SFARSIT! CATASTROFA DE JULIO CESAR ZBOARA! Si celelalte chifle odata cu el..Nu stiu daca e meritul desteptarii conducerii (care o mai fi si aia!?) sau al crizei financiare care ne forteaza dar in sfarsit..n-am huiduit degeaba atatea meciuri! ADIO,CATASTROFELOR!
pe pardo sa ceara tot atata kt a dat si rapid.....da nush cn e fraierul kre vreasa-l cumpere....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.