Alte știri din fotbal
Becali l-a auzit pe colegul de platou al lui Baciu și a sunat să-l corecteze: „De ce faci fake news?!”
0
Gigi Becali s-a răzgândit în privința jucătorului cu bagajele făcute: „Îmi place! Va începe campionatul”
0
Flavius Stoican, după „dezastrul” de la malul Mării Negre: „Nu vreau să ne credem zmei fără să fim”
0
Jucătorul a bătut palma cu FCSB: „A semnat pe un an!”
1
Știri din fotbal internațional
Englezii au anunțat înlocuitorul lui Pep Guardiola la Manchester City!
0
Arsenal nu mai poate câștiga titlul în Premier League la golaveraj
0
Lotul Braziliei pentru Cupa Mondială » Ancelotti a luat hotărârea în cazul lui Neymar
0
„Tunarii”, aproape de istorie: Arsenal câștigă la limită cu Burnley și poate fi campioană mâine!
1
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Dilema viitorului Guvern: „Cine mai împrumută România cu 50 de miliarde de ...
Libertatea
TVA de 11% la locuințele noi. Proiectul care schimbă regulile în imobiliare ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Danaïde, sculptura fabuloasă a lui Constantin Brâncuși, s-a vândut azi ...
Libertatea
c frumos e fotbalul cand se joaca pe teren..inca odata banii lu nea jiji au facut legea..bravo mielusieilor!!!!
eu nu inteleg de ce s-a fakut atita cirk kind se stia de atunci k aurolacii o sa kistige ku 3-0, toata konducerea fotbalului rominesk trebuie sa-si dea demisia. acest kmpionat sa se numeask BRIKETA.
Ca stelist inveninta de peste 20 de ani, protestez impotriva acestei decizii care arunca o pata nedreapta asupra clubului pe care l-am indragit si cuc are m-am mandirt atatea decenii. Becali ne-a calcat valorile in picioare si acum ne calca renumele. Steaua, daca la ora asta, nu poate sa-si castige pozitia de lider in clasament, sa ramana acolo unde merita. NU vreau avantaje pentru echipa mea. Vreau ca STeaua sa redevina echipa de temut , de alta data, insa prin astfel de metode, nu va reusi!
comunistii faceau arestari la miezul noptii. asa au facut si acesti ipochimeni din comisia de discreditare a campionatului, au dat sentinta la miezul noptii,in spatele intunericului, asa cum le sunt si mintile, intunecate de prostie, obedienta,lichelism si dorinta de inavutire prin orice mijloace.inainte de decizia comisiei, sandu a declarat ca el va candida din nou la functia de presedinte al frf, si ca se va retrage in 2013,cu alte cuvinte, le-a transmis ipochimenilor,atentie!
Jucatori celei mai titrate echipe din romania "steaua"in frunte cu cel mai iubit fost jucator actual antrenor marius lacatus au fugit de pe teren implorandul pe arbitrul decorat deaconu sa opreasca meciul pt a avea sansa sa castige la masa verde,aceasta fiind singura lor sansa sa castige cele 3 puncte.astia sunt razboinci lu maresalul gigi becali.steaua= cea mai mare mizerie din fotbalul romanesc.iar despre aceasta declaratie al acestui individ (adrian ilie) nu mai are rost nici un com
ar trebui ca azi sau maine suporterii unei echipe sa arunce brichete pe teren, nu una, nu doua, cel putin o mie, doua mii, sa vedem ce face FRF-ul. Mafiotii, hotii conduc fotbalul romanesc
CAre este motivul pentru care trebuie sa castige Becali? SUnt stelist, dar nu-mi doresc astefl de solutii pentru Steaua. Steaua a demosntrat in istoria ei ca poate sa-si castige meciurile pe teren nu prin interventia unsurosului de becali. Meciul trebuia continuat, asa cum au facut si nemtii intr-o situatie similara, clubul/administratia amendat(a) si jucat cu portile inchise cateva meciuri. Decizia asta este cu atat mai dubioasa cu cat altadata in situatii similare, nu a fost aplicata.
o decizie corecta!lovin nu are nici o vina nu trebuia suspendat.zotta muiutz,manea muiutz gura mica mizeriilor.aaa era sa-l uit pe sapunaru...bai fotbalistul p.lii lu' cacat tu trebuia sa fi suspendat...si mizeria de pancu,maftei niste jeguri suferinde.FORZA STEAUA!
voi, toti cei care sustineti ca decizia asta este corecta, pe ce va bazati afirmatiile? Pe faptul ca nu puteti veni cu familia la stadion din cauza unor huligani? Nu este asta o judecata subiectiva? Ce vina are Emil Dica, Danut Coman sau mia stiu eu care fotbalist care trage de el la antrenamente, ca nu stiu ce berbec (despre care inca nu s-a stabilit, ci doar s-a asumat) ca ar fi rapidist. Ce vina au jucatorii rapidisti ca administratia, paza nu si-a facut datoria? De ce platesc ei?
stiu steaua86 am si eu fetitele in id le-am vazut si eu pe webcam sunt f f tari fetitele de pe id-ul crysraluady
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.