Alte știri din fotbal
Cristi Pustai, prezentat oficial la echipa din Liga 3: „Mult succes, domn’ profesor!”
0
Cauza morții lui Gabi Mureșan: ce a dezvăluit autopsia
0
Florin Maxim bifează o performanța care nu s-a mai repetat de peste jumătate de secol în fotbalul românesc!
0
Florin Gașpăr, fundașul Universității Craiova, împrumutat la alt club din România
0
Știri din fotbal internațional
Ioanițoaia la zi » „Șocant!”. Directorul GSP, după Franța - Spania: „El a fost omul meciului”
0
Contractul de 23 de milioane de euro a declanșat un scandal major în Anglia
1
Pentru totdeauna în istorie! » Cum a rescris Spania manualul de utilizare a mingii, în semifinala cu Franța
0
Argentinienii numesc două vedete ale Angliei de care „La Scaloneta” trebuie să se teamă: nu sunt Kane și Bellingham!
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
2
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Una dintre cele mai incredibile povești de supraviețuire din istorie. Cum ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
inca odata ne arata de ce este in stare Becali ! bravo lui ! iar o sa fie ciuca batailor in CL
probabil ca o sa castige campionatul in ritmul asta steaua dar din pacate dupa episodul asta eu nu o sa mai pot tine cu steaua in cupele europene se spunea ca steaua e cea mai"iubita" echipa din Romania ... a devenit sigur cea mai "URATA" ... rusine si pacat ca milioane de pasionati trebuie sa priveasca in fiecare week-end la niste maimutoi care nu fac decat rau acestui sport minunat
ce ar fi sa nu ne mai prezentam NOI tot campionatul la nici un meci? S-ar bucura jiji, corleone, naşu şi compania? Cred ca asta ar fi un adevarat PROTEST. Ce au ei mai mullt ca NOI? Bani? Atunci sa se joace intre ei... Mi-e SILĂ. RESPECT pt toti care au contestat decizia!
Vrei super adidasi?Comanda on line si plateste-i dupa ce-i incerci!!! demysport.ro demysport.ro demysport.ro demysport.ro demysport.ro demysport.ro demysport.ro ................
Parerea mea este ca, daca acest lucru grav este permis de regulament, acesta ar trebui schimbat. Nu mi se pare corect ca echipa vizitatoare sa fie avantajata in cazul unor lucruri ce nu depind de organizarea echipei gazda. Fotbalul ar trebui sa se joace pe teren.
decizia e corecta, astfel de gesturi nu au ce cauta pe un stadion si ar trebui sa se faca puscarie pt asa gesturi, dar toata lume stie ca nu e decat o regie ieftina si eu daca as fi suporter stelist sincer in momentele astea mi-ar fi rusine sa recunosc, ciudat ca la 0-0 nu sa aruncat din tribuna dar la 1-0 pt Rapid de "bucurie" au luat arbitru la tinta rapidisiti, ciudat cum lovin era exact langa Deaconu insistand sa termine meciul,ciudat cum toti stelisti au plecat imediat de parca st
este-incredibillllllllllllll
De trei ori zero pentru Steaua!! 0 fair play fata de colegii lor rapidisti, au fugit ca hotii!! 0 pentru ca au patat onoarea clubului Steaua pe care il stiam noi si toata Europa nu ca anonimii astia! 0-pe teren si pe tabela. Asta-i Steaua de azi, dar sa nu creada ca ulciorul merge de multe ori la apa!
stimate napoli, oricand ai nevoie de o mana de ajutor pentru ceea ce ti-ai propus te servim cu foarte multa placere, doar anunta-ne din timp ca aducem noi oaia, eventual batalu. si daca tot estipornit, ca si noi de altfel, sa-i propunem baselului sa instituie o noua decoratie: oaia romana in grad de mare cioban, iar primul decorat sa fie jiji. o sa fie o decoratie reprezentativa crede-ma.
CRYSRALUADY e id-ul de yahoo unde fac niste curwve show-uri pe webcam peste 15 de fotbalisti din liga 1 au fost pe la ele pe fotbalisti ii intereseaza mai mult curwele decat fotbalul RUSINE sunt poze si pe net cu fotbalistii si tarffele alea
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.