Alte știri din fotbal
Ioan Varga l-a contrat imediat pe Daniel Pancu: „Zici că a câștigat Champions League”
0
Raul Rusescu a ales Dream Team-ul Superligii: „E surpriza sezonului!”
0
Ultima notă primită de Ciprian Deac ca jucător » Cine e repetentul pentru antifotbal în CFR Cluj - FC Argeș
0
Daniel Pancu și-a anunțat plecarea de la CFR Cluj: „Mi se îndeplinesc toate condițiile în altă parte!”
2
Știri din fotbal internațional
Delegația echipei calificate la Mondial, băgată în carantină din cauza epidemiei de Ebola
0
Cesc Fabregas, reacție tăioasă față de obiectivul lui Chivu: „E o lipsă de respect. Sigur nu va juca la Inter!”
0
Șarmanta prezentatoare TV a fost cucerită de stilul lui Cristi Chivu: „Mi-a plăcut ce a încercat el să transmită”
0
Barcelona îi prelungește contractul fundașului: nu a mai prins minute din 2025
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
1
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
SURSE Leafa lui Nicușor Dan crește cu peste 1.000 de euro. Cât vor încasa ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Măsuri de siguranță fără precedent la concertul lui Max Korzh: 90% dintre ...
Libertatea
Ce te faci prietene dacă-ți pică echipa mult iubită tot cu acești dudelanj și vă elimină și pe voi? Ce-o să mai zici atunci? Da, știu, voi sunteți puternici, sunteți tari, sunteți cei mai zmei. Gândește și varianta asta. Deja te prinde rușinea așa-i?
Dudelanj a scos o pe Legia Warsovia o echipa foarte buna din Polonia care are campionat peste al nostru Asa ca lasa-ne cu astfel de texte .
Calarasi, Chiajna, Voluntari... Si ei fac parte din cooperativa? Viorelu, esti dus-cu-pluta. Un ggist adevarat...
Te duce cam puțin capul băiețaș, vezi continuitatea echipei înainte de a vorbi.
Detineti cea mai rusinoasa eliminare a unei echipe romanesti din Europa,pana la acest moment,vara anului 2018,acest loc era detinut de momado inca din anii 80..17 Nentori Tirana,dar sa te elimine o echipa din Luxemburg,asta va fi foarte greu de egalat,Dudelange au realizat cea mai mare performanta din istoria lor!.)))))))))))))
Ai scris un roman intreg aici..si probabil doar tu intelegi ce ai vrut sa zici,cat priveste grandoarea cfr-ului..s-a vazut cat se poate de bine in cea mai rusinoasa eliminare a unei echipe romanesti din cupele europene!!
Așa este. La faza din min. 11 era normal, era de bun simț să fie acordat cartonaș roșu la Omrani. Dar în favoarea echipei CFR Cluj este normal, de bun simț adică, să greșească arbitrii. Vă dați seama, cum să lași CFR Cluj să joace în inferioritate 80 de minute ? Din acest motiv am propus și propun, din nou, ca arbitrii aceștia, destul de mulți de altfel, care greșesc în favoarea CFR Cluj, să primească premiul Dudelange, cu eșarfă. Purtând acești arbitrii această eșarfă vom știi, noi spectatorii precum și jucătorii care joacă împotriva CFR Cluj la ce să ne așteptăm. Se pune scorul 1-0 înainte de meci și ....asta este. Nu contează cine votează, spunea Stalin, este important cine numără voturile. Nu contează cu cine joacă CFR Cluj, este important să câștige CFR Cluj, spun acești arbitrii. Pentru meciurile din cupele europene o să facem și o propunere să aibă CFR Cluj arbitrii din România, ca să treacă de echipe gen Dudelange......că dacă sunt arbitrii străini.....nu este bine
***. ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
dureros e infringerea lui HADJI dar mai mult a FCSB ului HAAAAAAA
ba nu sunteti normali piticul huoti Avram a tras cit a putut cu Blachaamedia lu HADJI va treuia si penalty
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.