Alte știri din fotbal
FCSB a ales stadionul pe care vrea să joace barajul de Conference: „Jucătorilor nu le place”
4
Replică spumoasă în direct: „E ca și cum ai compara somonul norvegian cu carasul românesc!”
2
Marcel Răducanu a analizat lupta la titlu din România: „În Germania nu vezi așa ceva. Ei pot face surpriza”
0
Dinamo l-a înregistrat chiar de ziua lui! Kopic poate conta pe el în play-off: „Mijlocaș central, puternic, număr 8”
1
Știri din fotbal internațional
Eroul lui Real Madrid cu Manchester City: „Am făcut exact ce mi-a cerut Arbeloa. A funcționat bine!”
0
Chivu a scăpat ieftin » Minunea Bodo/Glimt a mai făcut o victimă și e cu un pas în „sferturile” Ligii Campionilor!
15
Arbeloa & Valverde i-au dat clasă lui Guardiola! » Real Madrid a zdrobit-o pe City, englezii mai scapă doar printr-o minune
7
PSG i-a dat 5 lui Chelsea! Deținătoarea trofeului și-a rezervat locul în „sferturi”
0
Lifestyle
Forbes a publicat topul miliardarilor pe anul 2026 » Pe ce loc se clasează Ion Țiriac după ce averea lui a crescut
2
Cadou de 500.000 de dolari pentru Jutta Leerdam » Reacție ei, de milioane
0
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Mascații au intrat din greșeală peste o mamă și fiica sa. Femeia a sunat la ...
Adevărul
S-au apucat din nou de treabă! » Am mers pe șantierul încremenit: abia după ...
GSP SPECIAL
Prima țară din NATO care a chemat instructori militari ucraineni ca să-i ...
Libertatea
palici nu a avut nimic la genuchi .a fost racit ..cel putin asa a spus andone de fiecare data ,inainte de meciul cu fcb si cu gazu ..asta care scrii articolul TE INTREB ..*** ?CE INTERES AI ?GENUCHII NU RACESC .CEL PUTIN ASA STIU EU SI TOATA LUMEA ..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Parerea mea este ca , la Dinamo, multi jucatori au fost umflati"....mai sa pocneasca. Unul este Steliano Filip. In aparare este rudimentar si dur, in atac nu stie da o centrare. Si, culmea a ajuns la Nationala ( inaintea unui Vatajelu, sau Camora) cu 2 clase peste el). Un altul este Rotariu, un tip care joaca in doua viteze : incet si foarte incet. Are tehnica, dar e moale, daca nu schimba clubul nu-l vad progresind. Altul este Nistor, un tip rapid, cu sut, dar cam aiurit, cam egoist si nu cu mult creier aratat in joc. Mai sint in discutie Marici si Ghoere ( sa nu vorbesc de...Popescu). Apoi nu sint clare multe lucruri 1. care este cel mai bun fundas dreapta, 2 cine oate juca in atac pe stanga, unde Lazar pica fizic si nici nu este teribil. 3 care este prtarul Branescu sau Penedo ? Asa ca Dinamo nu poate progresa pentru ca are multe lucruri neclare.
Busuladzici e decisiv la acoperire; lasati-l pe nistor sa mai invete, daca poate; Palici e singurul jucator cerebral de la mijloc, nu-l mai incurcati cu nistor-lent, fara gandire tactica, rudimentar tehnic
Nu cred in ... berze!
BRANESCU - CORBU , NEDELCEARU , POPESCU , OLIVA - TIRCOVEANU , ST.FILIP , PALIC - HANCA , NEMEC , LAZAR !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.