Alte știri din fotbal
Omul care a luat 10 trofee în Ghencea mai crede în FCSB: „Trebuie să le lege!”
0
FCSB a bătut palma cu echipa din Superliga » Gigi Becali a dezvăluit suma de transfer pentru GSP: „Atât plătim”
0
„A văzut toată lumea că Dobre nu s-a simțit bine acolo” » Fost campion cu Rapid, Sergiu Radu a spus ce așteaptă de la Gâlcă: „Când va reuși să facă asta...”
1
Darmstadt plătește 300.000 de euro pentru fotbalistul-revelație din Superligă!
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid - Rayo Vallecano, în runda 22 din La Liga » „Galacticii” sunt în urmărirea Barcelonei
0
Demitere de antrenor în Serie A! Reușise doar o victorie în 23 de etape
0
Liverpool - Newcastle 4-1 » „Cormoranii” bifează primul succes din campionat în 2026!
0
Ce meci pe Stamford Bridge! Condusă cu 0-2 în derby-ul londonez, Chelsea a revenit și a câștigat în prelungiri
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
Căsătorită, fosta tenismenă de elită și-a făcut publică relația amoroasă cu ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Sfat pentru România: Pregătiți-vă din timp pentru război! Avertismentul dur ...
Libertatea
o data cu revenirea lui ALCENAT si VARELA apararea e beton! acum ca a plecat tamas ne mai trebuie un fundas central de rezerva! plus o rezerva pt tade! cu 2 noi transferuri lotul ar fi complet, oricum echipa arata foarte bine pe hartie si in ultimele 2 meciuri au aratat bine si pe teren. Cojocaru, Alcenat, Varela, Papp,Guilherme, Adi Popa, Muniru, Taher, Chipciu, Stanciu, Tade! super echipa! rezerve: iancu, tudorie, rapa, tosca, filip(cand isi revine) breeveld, gradinaru, HAMROUN! ne mai trebuie 1-2 jucatori pentru a intari lotul, rezervele sunt cam `subtiri`, cu inca 2 transferuri devenim cu adevarati puternici si capabili sa ne luptam cu succes in 4 competitii!
Dokkoisho! Rădoi-san nani sun da yo? Lui Edward the Prince of Bearskin? :))
articol facut in special pt re ta rzi antistelisti ca tine , in redactie se stie ca orice asociere cu Steaua face trafic datorita indivizilor cu capacitate intelectuala redusa care nu se pot abtine sa dea click si apoi sa posteze primii , folosind un vocabular redus pe masura cutiei lor craniene minuscule
Articolul 1.000.000.0023 scris unsuros pe adresa ☭telei, circul ambulant al fotbalului rromanesc!
Frustrarea și prostia lucră și duminica.
Si, evident, o bucătăreasă!
Un teatru becaloid continuu si ieftin.. ☭teaua CIRC AMBULANT !! ☭teaua CAMPIOANA BLATURILOR!! Cum să iubesti o clona???
E Deaconu! Coboara în iarba...
si un portar si un mijlocas de creatie,pt a juca pe 4 fronturi plus un atacant si un fundas central !
nu imi vine sa cred ca jamaica a eliminat haiti. dar ma bucur. daca trecea de jamaica,alcenat ramnea cel putin pana in finala mica. dar si asa am avut ghinion. haiti nu trebuia sa treaca de grupe si trebuia sa fie pe banca la meciul cu pandurii. bine ca s-a terminat. bun venit alcenat.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.