Alte știri din fotbal
Fostul antrenor de la FCSB, dat afară din Liga 3
0
Așa e la Craiova! Universitatea se apropie de 10.000 de abonamente vândute + Listă de așteptare la lojele care costă peste 20.000 de euro
0
A întors toate privirile pe aeroport » Francezul din lotul lui Dinamo cu geantă din piele de vițel!
0
Cum arată astăzi stadionul celei mai mari surprize din istoria fotbalului românesc
0
Știri din fotbal internațional
Napoli i-a găsit înlocuitor lui Conte: a semnat Allegri » Detaliile acordului antrenorului demis de Milan
0
Real Madrid, anunț oficial despre Enzo Fernandez
0
Ultimele două campioane ale țării îl vor pe Horațiu Moldovan
0
Se retrage Luka Modric după eliminarea de la Mondial? » „Acolo pe teren n-a existat niciun rămas bun special”
0
Lifestyle
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
1
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
Rusia a pierdut 1% din populația sa în războiul purtat împotriva Ucrainei. ...
Libertatea
Profesoară lovită de fulger în timpul unei excursii cu 14 elevi în Munții ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
si altceva decit gigi pleaca si etc.macar din cind in cind ar trebui sa aduceti aminte jucatorilor stelisti ca joaca la cea mai iubita echipa din tara
Jijica pleaca.
Lupta Steaua
va cramponati pe plecare lui Becali si uitati ce inseamna sa fii suporterul Stelei,pacat aveti si voi partea voastra de vina,cei ce va simtiti suporteri dar uitati sa mai strigati
1-CONTRADICTIE DE TERMENI: "daca nu castiga steaua de doua ori ampionatul in 4 ani vand steaua"?.castiga steauacampionatul romaniei,contradictie!.DIXIT! 2-PUTINA GANDIRE ECONOMICA:vinzi steaua DACA CASTIGA DE DOUA ORI CAMPIONATUL pentru ca obtii un pret mai mare,DACA NU CASTIGA CAMPIONATUL nu vinzi steaua pentru ca pretul ar fi mic.CEEA CE E LOGIC dar nu cand citam din becali.
Minciuni-minciuni-minciuni!!!! Pleaca din Ghencea, ciobane!
minciuni.... pleaca din ghencea ciobane
bla-bla-bla
bla-bla-bla
El Ciobandate v-a dezvaluit tactica din cincinalul de patru pentru cucerirea "cupei ca mpionilor la sate" pune-ti botul????
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.