Alte știri din fotbal
A intrat în gura lui Bogdan Stelea, după Slovacia - România: „Nu poți să faci asta” + „Nu avem valoare, să recunoaștem!”
0
Ciprian Marica, disperat de rezultatele naționalei: „Asta e singura speranță! Uitați-vă ce face Bosnia”
0
Notele GSP, după Slovacia - România! 5 corigenți la Bratislava și singura surpriză plăcută
0
Răzvan Marin anunță imediat după Slovacia - România: „Este pe lista domnului preşedinte”
0
Știri din fotbal internațional
Gennaro Gattuso, pus la pământ de rușinile suferite de Italia: „Suntem devastați! Dacă mi-ați înfige un pumnal...”
0
Știm grupele și programul complet de la Campionatul Mondial 2026 » Ultimele două naționale calificate în această dimineață
0
DRAMATISM fără margini în cele 4 baraje pentru CM 2026! Italia, un nou DEZASTRU
6
Povestea Campionatului Mondial! A terminat preliminariile pe ultimul loc, fără victorie, dar s-a calificat la turneul final
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Andrea Chiș, fostă judecătoare și membră CSM: „În sistemul de justiție din ...
Libertatea
Mai există cale de întoarcere în Iran? Fost consilier al președintelui ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
Cel care era un entomolog pasionat? N-avea gusturi rele:))
Da... Cat am ras la filmul ala :))
Daca Ponta il gratiaza pe cioban, n-o sa mai aiba zile linistite. VINDE, PLEACA, MORI!
Scrie el cartea ? Sa fim seriosi...
:)) titlul e in pericol
Daca-l elibereaza cand spune nea vio, titlul 26 este in pericol si se reporteaza intr-un viitor neprecizat. Iar vin sapte ani de napasta:)) Free jiji!
Valahu s-a udat tot la gandul ca stapanul lui ar putea scapa de la parnaie. Care ati vazut parodia lui Mel Brooks la Dracula poate tineti minte personajul Renfield, interpretat magistral de Peter MacNicol. Ei, asta se tinea cu spinarea indoita dupa Dracula si o tot tinea cu "Master, Master", "Yes master" samd pana il enerva si pe vampir. Cam asa va arata si scena intoarcerii lui Becali acasa, cu valahu in rolul secundar =))
valahul, khal si bibirica sunt incantati de stire! vor putea cersi din nou in fata palatului, in timpul liber, adica atunci cand nu sunt la strans "fer".
Daca vine milogu' scapa Arpi. Se desfiinteaza DNA-ul, tot ce tine de justitie!!
De la molii ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.