Alte știri din fotbal
Echipele de start în FC Botoșani - Rapid » Derby între primele clasate în Superligă, în ultimul meci al rundei 19!
5
Răzvan Lucescu, răspuns categoric despre Rapid: „Atunci va conta”
0
Dumitru Dragomir a făcut calculele în Superliga: „E imposibil să mai ajungă” / „Ei sunt o întâmplare”
1
Alex Chipciu a numit echipa pe care nu o vede în play-off: „Va fi greu să îl mai prindă, deși...”
1
Știri din fotbal internațional
Remake după 22 de ani: alt episod cu Chivu protagonist » Vine cu Liverpool pentru revanșă pe Giuseppe Meazza
0
Alanyaspor - Antalyaspor, în etapa #15 din Turcia » Ianis Hagi e titular
3
Salah nu face deplasarea pentru meciul cu Inter Milano! » Ultimele informații despre scandalul dintre egiptean și „cormorani”
0
Moment istoric pentru Inter » Decizia luată de Cristi Chivu
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
De ce noul primar al Bucureștiului, Ciprian Ciucu, nu se înțelege cu ...
Libertatea
Avertismentul unui politolog: „În Federația Rusă se înmulțesc semnele unei ...
Adevărul
Ionel Ganea organizează un eveniment special în memoria fiului său » ...
GSP SPECIAL
A murit „subit” ambasadorul Rusiei în Coreea de Nord, Aleksandr Mațegora. ...
Libertatea
Steaua Bucuresti are antrenor, pe Marius Lăcătuș.. Poate Radoi la Fotbal Club FCSB (se citeste FîCîSîBî), deși mă îndoiesc că va mai repeta greșeala.
Auzi ca milioane de stelisti il asteapta la clona fcsb:)))))) Cum sa publici asa prostii?
Ce Steaua nesimtitilor, nu va e rusine?
Idolul tau talpanica "intretine confuzia", tantalaule :))))))))) C-a lipit abtibildul "Steaua Bucuresti" pe fc kaki talpan regal 2007 cu palmares zero (conform LPF, FRF si UEFA) si prosteste prostii (tu, alpin, catalinna si inca vreo 50 de slabi de inger de la sud) ca asta-i adevarata Steaua. Vezi ce prost esti? :)))))))))))))))))))))))))))))))))
ba jurnalistule parat, pana la urma pe cine o sa antreneze radoi, pe steaua sau fcsb...? ce ros-albastrii visezi, fcsb are culorile galben- albastru..
fcsb e steaua prostilor, a celor saraci cu duhul.
Nu va fi antrenorul echipei Steaua, ci a Fcsb-ului !! Este o direfenta enorma !!
"Voi sunteți gigisti, FîCîSîBî-iști, în niciun caz stelisti" ! ... În plus, steliștii nu și-ar fi băgat ozon în partea dorsală (dacă e să ne luăm după un articol publicat chiar de GSP) !
Păi acum câteva zile, pe 21 octombrie, în presă se afirma despre Rădoi: "Tehnicianul are acum ambiții mari la turneul final și a spus că nu va accepta vreo altă ofertă în perioada mandatului pe care-l are la FRF. Totuși, Rădoi a spus ce echipă i-ar plăcea să antreneze în Liga 1. Este vorba despre CS U Craiova și nu despre FCSB!"... Pintilii însă știe mai bine...
Nu înțeleg ce treabă au milioanele de steliști cu vestea că, "pe viitor Mirel Rădoi se va întoarce la cârma celor de la FCSB" !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.