Alte știri din fotbal
„Transferul” vizat de Dinamo » Nicolescu confirmă discuțiile
0
Dinamo are în vizor doi fundași centrali pentru la vară: jucători de națională pentru „haită”!
0
Încă 5 persoane audiate și puse sub control judiciar de la CS Păulești, în cazul de trucare de meciuri pentru pariuri
0
În sfârșit! » Hagi devine selecționerul României și poate alinia „11”-le la care doar a visat!
8
Știri din fotbal internațional
Bayern „tremură” pentru Kane » Englezul, incert pentru meciul cu Real Madrid
0
Antrenorul lui Ionuț Radu a luat decizia, chiar în pauza competițională » A semnat contractul
0
La loc comanda! Starul de 150.000.000€ revine după trei luni
0
Fiasco la vânzarea biletelor pentru Cupa Mondială » Gafa făcută de FIFA „i-a blocat” pe fani
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Ce vrea să spună Trump când vorbește de un nou regim la Teheran cu care ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Cum gsp-istii de carton baga cate ceva de la ei...cum hop noi userii sarim cu comentarii :))) Ma intreb de cat timp este articolul asta? :))))) Pun pariu ca se distreaza copios ziaristii de carton de la gsp uitandu-se la comentariile acestui articol...:)))
dar nici cfr-ist !
tska sofia in faliment.
Adevarat, n-a spus ca a "premiat", a zis ca: ”Lupta a fost cinstita din partea noastra. Sigur ca si noi am mai stimulat echipe, adversarii Jiului si adversarii altor echipe contracandidate, dar altceva n-am facut", ceea ce sa recunosc, e cu totul altceva:))) Inca mai scrii, pe tema "Valizei", chiar ai sorici pe tine?!....
://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/video-muresan-despre-achitarea-lui-becali-s-a-dat-liber-la-valize-noi-n-o-sa-premiem-niciodata-x-au-facut-o-insa-in-2004-324752-galerie-video-vid-15397.html LA MINUTUL 1.20 MURESAN RECUNOASTE CE ALPIN NU VREA SA VADA NICI IN RUPTUL CAPULUI !!! ASTA E DEFINITIA PUREI FRUSTRARI !!
tu intr-adevar nu ai IQ mai mare de 65 !
rectific "prisma"
În ce calitate a făcut Mișelul declarația? Ca fost ”membru în Parlamentul Slovaciei, sau ca membru în departamentul juridic( al cui?) şi cunoscător al legislaţiei FIFA şi UEFA” ? Lâmuriți-mă , vă rog. "E un caz sensibil. Nu vreau să fac comentarii” . Cum nu faci, nenea Mișel? Că pe la noi s-a făcut ditamai articolul și ditamai lista de comentarii. Păi e cușer? Nu-i!
si a uitat sa-l puna la uscat... din nefericire..)))
..)) spiritul defunctului Paul, onorabilul caracatitz neamtz, a completat, misterios : "indubitabil este ca redundabilul abunda imanentul remanent dincolo de rectangularul crepuscularului, ca un preludiu vivace al condamnabilului refuzabil mentalizant..."
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.