Eu sunt Stelist, dar mai tin si cu cfr, rapid, timisoara, urziceni si ripensia. Dar trebuie sa recunosc ca Dinamo are cele mai multe sanse la titlu, cat toate echipele de mai sus la un loc. Si n-am nicio treaba cu articolul asta, am vrut sa scriu si eu ceva asa pe net. De fapt eu nu am vreo echipa favorita, sunt doar asa anti-dinamovist. Si ma duc pe stadion si tip: HAI sa nu DINAMO ! ya rly !

Steaua si-a revenit, joaca fotbal cu Stoichita! Si Brasovul are o echipa buna, bravo lor!

juliusmad
juliusmad  •  28 Septembrie 2009, 01:20
Postat de richie_wanderer pe 27 Septembrie 2009, 21:55

Desi sunt dinamovist trebuie sa recunosc ca steaua are mai multe sanse la titlu decat DINAMO, sezonul acesta.Si asta datorita faptului ca in meciurile cu echipele mici nu prea iroseste puncte.Azi a irosit doua puncte dar putea sa castige clar la vreo 2-3 goluri diferenta la ce ocazii a avut in repriza a doua. Unirea si steaua par sa aiba cele mai multe sanse la titlu.

Postat de pe 27 Septembrie 2009, 20:47

unde va e steaua ma ?? . autobaza fc steaua bucuresti .. v-ati aparat toata repriza cu toata echipa . brasovu e peste voi cu 10 clase

BRAVO BRASOV...BRAVO STEAUA..UN MECI FRUMOS CU MULTE SANSE DE GOL,PACAT CA A LIPSIT GOLUL.DAR A FOST UN MECI FRUMOS LA CARE A MERITAT SA TE UITI

•  27 Septembrie 2009, 22:20

la fel zic si eu . sunt brasovean dar felicit ambele echipe , un meci superb in care se puteau intampla multe daca se marca.. ocaziile au fost 50/50