Comentarii (36)
richie_wanderer
richie_wanderer  •  27 Septembrie 2009, 21:55

Desi sunt dinamovist trebuie sa recunosc ca steaua are mai multe sanse la titlu decat DINAMO, sezonul acesta.Si asta datorita faptului ca in meciurile cu echipele mici nu prea iroseste puncte.Azi a irosit doua puncte dar putea sa castige clar la vreo 2-3 goluri diferenta la ce ocazii a avut in repriza a doua. Unirea si steaua par sa aiba cele mai multe sanse la titlu.

•  27 Septembrie 2009, 21:48

meritau sa castige atat brasovul cat si ...steaua !a fost uun meci... super!

gicakontra
gicakontra  •  27 Septembrie 2009, 21:27

Foarte mediocra echipa ciobanului, nu meritam mai mult de un egal...Inca un egal nul, la fel de trist ca meciul cu Serif Tiraspol, de ce l-ai dat afara pe Bergodi domnu patron?

•  27 Septembrie 2009, 21:15

RUSINE GSP si antena1. 15 minute de transmisiune live pe net..apoi sugerati sa cumparam pachet live..RUSHINE!!!.. sunteti penibili.. numai in romania se poate asa ceva.. furati cat cuprinde!.. sunt mii de suporteri peste hotare.. NU VA PASA!.. stati inchisi in romania.. sa nu mai stie nimeni de voi!.. si de tzara.de-asta am si plecat de-acolo

•  27 Septembrie 2009, 21:04

Initial am crezut ca joaca Steaua II la Brasov! M-am inselat!! Steaua II joaca mult mai bine!!!

•  27 Septembrie 2009, 20:47

unde va e steaua ma ?? . autobaza fc steaua bucuresti .. v-ati aparat toata repriza cu toata echipa . brasovu e peste voi cu 10 clase