FOTBAL  »  Superliga  »  CFR CLUJ - LITEX LOVECI 1-0

Vezi aici cele mai importante faze video din CFR Cluj - Litex 1-0

Articol de GSP - Publicat sambata, 07 februarie 2009 00:00

Astăzi, de la ora 17:00, CFR Cluj a disputat cel de-al cincilea amical din această pauză competiţională în compania formaţiei bulgare Litex Loveci. Elevii lui Ales Jindra s-au impus cu scorul de 1-0 prin golul marcat de argentinianul Sebastian Dubarbier. Pînă acum, clujenii antrenaţi de cuplul Ales Jindra - Dusan Uhrin au obţinut numai victorii, în compania unor echipe precum Dnepr Dnepropetrovsk (1-0), Shanghai Shenhua (2-1), Partizan Belgrad (1-0), Slovan Bratislava (2-0), iar acum şi Litex Loveci (1-0)