FOTBAL  »  Superliga  »  CFR CLUJ - PANDURII

Vezi aici cele mai tari faze VIDEO din CFR Cluj - Pandurii!

Articol de GSP - Publicat sambata, 20 martie 2010 00:00

Liderul Ligii I, CFR Cluj, a primit pe propriul teren vizita Pandurilor, formaţie care şi-a schimbat antrenorul la mijlocul săptămînii, Sorin Cîrţu luîndu-i locul lui Liviu Ciobotariu.

Formaţia din Gruia a învins cu 1-0, graţie golului marcat de Hugo Alcantara în minutul 25.

Urmăreşte AICI comentariul liveTEXT al partidei!

chefere  •  21 Martie 2010, 09:45

Un interviu extraordinar de 80 de minute cu finantatorul CFR Cluj in format video pe cheferetv.net! Amanunte interesante, o discutie fabuloasa cu Horea Ivanovici. Paszkany asa cum nu l-ai mai vazut niciodata pana acum pe prima pagina a cheferetv.net!

•  20 Martie 2010, 22:59

Ma da nu ati mai adus ceva imbunatatiri site-ului asta? Va lovit criza rau??

•  20 Martie 2010, 19:17

Miracolul miracolelor la un moment dat scorul de 1-0 in minutul 91 a devenit 0-0 in minutul 92. Iar CFR a ajuns sa aiba in clasament 41 de puncte fata de cele 43 cu un minut mai inainte.Probabil GSP incerca sa sugereze situatia pe care ar vrea sa o vada.Voi ziaristi de duzina din Perla Balcaniului profesionalismul vostru loveste bara transversala si ricoseaza in pamint.Pardon LA PAMINT.Nu-i de mirare ca n-avem nationala si arbitrii pt mondiale.Avem ciobani si momirlani in fotbal.DILETANT