Comentarii (11)
chefere
chefere  •  21 Martie 2010, 09:45

Un interviu extraordinar de 80 de minute cu finantatorul CFR Cluj in format video pe cheferetv.net! Amanunte interesante, o discutie fabuloasa cu Horea Ivanovici. Paszkany asa cum nu l-ai mai vazut niciodata pana acum pe prima pagina a cheferetv.net!

•  20 Martie 2010, 22:59

Ma da nu ati mai adus ceva imbunatatiri site-ului asta? Va lovit criza rau??

•  20 Martie 2010, 19:17

Miracolul miracolelor la un moment dat scorul de 1-0 in minutul 91 a devenit 0-0 in minutul 92. Iar CFR a ajuns sa aiba in clasament 41 de puncte fata de cele 43 cu un minut mai inainte.Probabil GSP incerca sa sugereze situatia pe care ar vrea sa o vada.Voi ziaristi de duzina din Perla Balcaniului profesionalismul vostru loveste bara transversala si ricoseaza in pamint.Pardon LA PAMINT.Nu-i de mirare ca n-avem nationala si arbitrii pt mondiale.Avem ciobani si momirlani in fotbal.DILETANT

•  20 Martie 2010, 18:49

2 faulturi in atac la fel de clare.a iesit gol din faza asta se mai intampla sa zicem.dar la hentul lui cadu sa nu dai galben deja e marlanie

•  20 Martie 2010, 18:37

ROMANIA JOACA MECIUL CALIFICARII LA CUPA MONDIALA DE RUGBY SI TOATE ZIARELE DE SPORT DE KKT DIN TARA ASTA AU PE PRIMA PAGINA MARELE MECI INTRE DOUA ECHIPE SUPER PENIBILE SI OBSCURE DE DOI LEI DINTR-UN CAMPIONAT DE KKT.BRAVOS LOSERI-LOR..DATII INAINTE , VEDETI CA A MAI TRAS UN VANT FECALI!

svenson
svenson  •  20 Martie 2010, 18:01

gsp-can-can-cäcat ziaristi facuti din labå

•  20 Martie 2010, 18:00

iar au ciordit `gaborii`!!!

•  20 Martie 2010, 17:53

Profesionism de tonomat... Nici macar scarba nu mai mi-e mi-e mila...

•  20 Martie 2010, 17:50

trebuie spus unuia dintre comentatori ca obiectivitatea face parte din vocabular si sa nu tot caute nod în papura CFR-lui

clujeanul_din_atlanta
clujeanul_din_atlanta  •  20 Martie 2010, 17:45

Comentariu tendentios ,nu fac altceva decat sa caute greseli de arbitraj pro Cluj.Penibil! Hai CLUJ!!